Adem Dönmez başkanlığındaki MHP Osmangazi’den siyaset ötesi, farklı yapılanma modeli

MHP Osmangazi İlçe Başkanı Adem Dönmez’in alışılmış siyaset uygulamalarından farklı bir siyasetçi özelliği var.
İlçe başkanı olarak kendisini öne çıkarmıyor, ekip siyasetine önem veriyor. Parti organizasyonlarında da herkesin bir arada olmasına önem veriyor.
Kongrede seçilen yeni yönetimde Başkanlık Divanı’nı oluştururken, yine siyaset ötesi bir uygulamaya imza attı, ortaya da organizasyon şeması çıktı.
Şemada…
İlçe Başkanı Adem Dönmez’in altında İlçe Başkanvekili Mahmut Tekinbaş, İlçe Muhasibi Hamdi Kır, İlçe Sekreteri Ertanay Baran yer aldı. Bilal Öz ve Nurettin Çiçekçi sekreter yardımcısı oldu.
İlçe Başkanvekili Mahmut Tekinbaş’a bağlı olarak da; Dr. Mehmet Hasanoğlu yerel yönetimler ve basın, Nihat Güroluk teşkilat, Alpin Ardıcı Ar-Ge, Ahmet Doğu seçim işleri, Hakan Yılmaz dernek-sendika ve Oda’lar, Aşkın Senal sosyal faaliyetlerden sorumlu ilçe başkan yardımcısı, Beytiye Ersavaş da Kadın Kolu Başkanı oldu.
Ayrıca…
Güroluk’a bağlı çalışmak üzere 1. Bölge’ye Fatih Alemdar, 2. Bölge’ye Mehmet Yumak, 3. Bölge’ye Kamil Meriç, 4. Bölge’ye Hüseyin Orhan sorumlu olarak atandı, Özcan Üncül de Köy Sorumlusu oldu.
Hasanoğlu’na bağlı Yerel Yönetimler Komisyonu’nda Hakan İsmail, Cem Kara, Nuri Kaynaşan, Kadir Güzelvardar yer aldı.
Arıdıcı’ya bağlı AR-Ge’de Cüneyt Subilir, Bahtinur Çetin, Ayşe Sak, Hasan Şenyürekli’den oluştu. Doğu’ya bağlı Seçime Hazırlık Komisyonu’nda Serdar Sonbahar, Erhan Şahin, Emin Arslan, İlhami Selçuk, Ali Osman Bayraktar görev aldı.
Yılmaz’a bağlı Akademik Odalar STK ve Kamu Kuruluşları Komisyonu’nda Erkan Zorba, Mehmet Koçer, Fatih Demirtaş, Kadir Dadaş yer alırken SİAD’lar Esnaf Odaları ve İşçi Örgütleri Komisyonu’nda Bülent Mumcu, Zekeriya Day, Memet Akgün, Savaş Akdemir görev üstlendi.
Senal’a bağlı Protokol Ağırlama Organizasyonu Komisyonu ise Şefik Yıldıran, Güney Kont, Cemil Güneri, Harun Güde, Necdet Hacıoğlu, Sami Akgün’den oluştu.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

17

01 2012

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: