81 ilde aynı anda organizasyonla ikinci güç denemesi yapan AK Parti’de şimdi de “vefa iftarı”

Bir siyasi partinin 81 ilde aynı anda organizasyon yapabilmesi ve bununla ilgili tüm materyalin her yerde aynı olacak şekilde programlanması hiç de kolay değil. İl ve ilçelerdeki yetimlerin kısa sürede tek tek tespit edilerek davetleri daha da zor.
Ancak…
Anladığımız kadarıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu talimatı verirken, önümüzdeki kritik cumhurbaşkanlığı ve genel seçim süreci öncesinde AK Parti adına ikinci güç denemesini hedefliyor.
Bu güç denemelerin ilki, AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı organizasyonuyla 22 Haziran 2014 günü saat 14.00’te 81 ilde Sandık Danışma Toplantısı organizasyonlarıyla yapılmıştı.

AK Parti’de sırada vefa iftarı var

Bu arada…
12 Temmuz akşamı 81 ilde birden yetim iftarı organize etmek üzere harekete geçen AK Parti Genel Merkezi’nin gündeminde bir de vefa iftarı var.
Ancak bu iftar dışa değil, parti içine yönelik bir organizasyon içeriyor.
Çünkü…
AK Parti’nin 2001’deki kuruluşundan itibaren bugüne kadar hizmeti geçenleri bir araya getirmeyi hedefliyor. Vefa iftarı için yeni ve eski milletvekilleriyle aynı şekilde yeni ve eski il-ilçe başkanları, belediye başkanları, İl Genel Meclisi başkanlarına davet çıkarılacak.

Yazar hakkında

aey

Diğer yazıları

webhttp://www.ahmeteminyilmaz.com

09

07 2014

Yoruma kapalı%d blogcu bunu beğendi: