Demokrat Parti’de Mehmet Hamaloğlu yönetimini onaylattı

Demokrat Parti’de Üstün Tunalıgil’in istifası nedeniyle Bursa İl Başkanlığı 6 aya yakın süredir boştu. Arayışlar kapsamında, Genel Merkez’e isim önererek yardımcı olmaya çalışan Gemlik eski ilçe başkanı Mehmet Hamaloğlu kendini bir anda DP Bursa İl Başkanı atanmış buldu.
Böylece…
2010 yılında Abdullah Biçen’le yarıştığı kongrede kazanamadığı il başkanlığını 4 yıl sonra zorunluluk nedeniyle kabul etti.
İzlediğimiz kadarıyla…
DP İl Başkanı Mehmet Hamaloğlu atandıktan sonra partiyi bir araya getirip ortak güç oluşturmak için yoğun temaslar yaptı. Bu kapsamda geçen hafta eski il ve ilçe başkanlarıyla yöneticileri yemeğe davet etti.
Uzun bir aradan sonra DP’de ortaya çıkan tablonun ardından da Hamaloğlu önce 40 kişilik İl Yönetim Kurulu listesi hazırladı, sonra listeyi 28 kişiye indirdi:
DP İl Başkanı Mehmet Hamaloğlu’nun yönetimi şu isimlerden oluştu:
Enver Ünen, Sibel Kurdoğlu, Vildan Kireçci, Emine Saka, Hülya Güney, Hüseyin Yılmaz, Hüseyin Bayburt, Ahmet Okumuş, Ali Erdoğan, Gürcan Özsöz, İbrahim Erdem, Keriman Batmaz, Yiğit Kiremitçi, Abdullah Akkoç, Ercan Ateş, Salih Kut, Yusuf Öz, İskender Uz, Vedat Oruç, Yusuf Özkök, Rıfat Haliç, Hüseyin Atay, Selahattin Dönmez, Ömer Gep, Süleyman Saru, Ahmet Dalman, Rafet Tuncel, Yavuz Fidancıoğlu.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

25

10 2014

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: