Davutoğlu’nun katılacağı AK Parti kongreleri programı ve Bursa’ya kimlerle geleceği belli oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin il kongreleri cumartesi günü Erzurum ve Kars’tan başladı, dün de Balıkesir ve Kırklareli kongreleri yapıldı.
Kongreler için…
AK Parti Genel Merkezi’nde Teşkilat Başkanlığı tarafından ayrıntılı bir program hazırlandı.
Programa göre…,
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Şubat 2015’te Yozgat ve Tokat’ta sona erecek il kongrelerinin 46’sına katılacak. Davutoğlu’nun programında, Karabük, Sivas, Kastamonu ve İstanbul kongreleri için birer gün ayrıldı. 42 il kongresi ise günde iki kongre şeklinde gerçekleştirilecek.
Ayrıca…
AK Parti Teşkilat Başkanlığı 81 il kongresine katılacak bakan, genel başkan yardımcısı ve grup başkanvekilleri listesini de hazırladı.
Listede…
10 Ocak 2015 günü saat 11.00’de yapılacak olan AK Parti Bursa İl kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Devlet Bakanı Ayşenur İslam, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Grup Başkanvekili Belma Satır, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop katılacaklar.
Aynı heyet saat 14.00’te de Yalova kongresinde olacaklar.
Bu arada…
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın seçim çevresi olan Bursa’nın dışında Balıkesir, Kırklareli, Elazığ, Adıyaman, Yalova, Diyarbakır, Batman, İzmir ve Manisa kongrelerinde de Başbakan Davutoğlu’na eşlik edecek.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ise Şanlıurfa, Mardin, Yozgat, Tokat kongrelerinde Başbakan’a eşlik ederken, Malatya ve Artvin kongrelerini yapacak.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

01

12 2014

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: