Kılıçdaroğlu’ndan perşembe günü 24 saatlik Bursa mesaisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin halkla buluşma programları çerçevesinde zaman zaman Anadolu’ya çıkıyor, kentlerde ziyaretler yapıyor.
Bu kapsamda…
Bursa’ya da gelmek istedi. Hatta, Kılıçdaroğlu için son 1 ay içinde 2 kez Bursa programı hazırlandı. Ancak ikisinde de son anda farklı gelişmeler ortaya çıktığı için gelemedi.
Bu kez…
CHP lideri kesinleşmiş bir programla Bursa’ya geliyor.
Dahası…
Kemal Kılıçdaroğlu gelemediği iki programda günlük ziyaret yapacakken, yeni hazırlanan programdageceden gelip tam gün kent turu yapması planlandı.
Buna göre…
Kılıçdaroğlu bu akşam Bursa’da olacak. Geceyi Bursa’da geçirdikten sonra yarın sabah saatlerinden başlamak üzere, akşam karanlığına kadar çok sayıda etkinliğe katılacak, ziyaretlerde bulunacak, görüşmeler yapacak.
CHP Bursa İl örgütünün hazırladığı taslak programda, daha önceki iki programda da yer alan Bursaray’da halkla birlikte yolculuk yapmak yine var. Ayrıca Kamyon Garajı ziyareti de programa kondu.
Geçmiş yıllarda olduğu gibi, bir fabrikada işçilerle öğle yemeği de programın maddeleri arasında yer alıyor. Çarşı ziyareti yapması, bu ziyaret sırasında rastgele dükkanlara girip esnafla sohbet de planlananlar arasında.
Kılıçdaroğlu’nun perşembe günü tüm gün ziyaret mesaisi için çarşamba akşamından Bursa’ya geleceği önceki akşam kesinleşti. CHP Genel Merkezi hazırlanan programı ise bugün kesinleştirecek.

Yazar hakkında

aey

Diğer yazıları

webhttp://www.ahmeteminyilmaz.com

28

01 2015

Yoruma kapalı%d blogcu bunu beğendi: