Sağlık Bakanı Müezzinoğlu için 23 günde 10 ilçede 10 açılış ve 6 temel atmalı yoğun program

Artık AK Parti Bursa Milletvekili Adayı olan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu için, 1 Mayıs’tan 23 Mayıs’a kadar 23 günlük sürede 10 ayrı ilçede tam 10 açılış ve 6 temel atma töreni programı hazırlandı.
Programlar…
1 Mayıs Cuma günü Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nin açılışıyla başlıyor. 8 Mayıs Cuma günü Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Gemlik’teki Ali Kütük Ortaokulu’nun açılışları var.
9 Mayıs Cumartesi günü Şehir Hastanesi kompleksiyle TOKİ’nin gazeteciler için Yunuseli’nde yapılacağı konutların temel atma törenleri programda.
Bu iki programa Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de katılacaklar.
14 Mayıs Perşembe günü Karacabey Devlet Hastanesi’nin açılış, Yıldırım’da Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yanına yapılacak Kalp Damar Cerrahisi Hastanesi’nin temel atma töreni olacak
14 Mayıs Perşembe günü Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ile yine bu ilçede Roman vatandaşlar için yapılacak konutların temeli atılacak.
15 Mayıs Cuma gününün programında ise Mudanya Adliyesi’nin açılışıyla, Büyükşehir Belediyesi’nin yapacağı sahil düzenleme projesinin temel atması, Yenişehir’de de Huzurevi açılışı yapılacak.
19 Mayıs Salı günü Besob-TOKİ ortaklığıyla Kestel Çataltepe’de yapılacak esnaf sitesi altyapı temel atma töreni programda yer alıyor.
20 Mayıs Çarşamba günü de Gemlik Devlet Hastanesi’nin temeli atılacak. İnegöl’de 1.240 konutluk TOKİ evlerinin töreni 20 Mayıs Çarşamba günü.
23 Mayıs Cuma günü de İznik Devlet Hastanesi’nin açılışları var.