Siyasette görsellik… MHP Genel Sekreteri Büyükataman Botanik’te çektiği kliple “Bizimle yürü Bursa” çağrısı yaptı

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili, aynı zamanda 7 Haziran genel seçimi için de MHP Bursa Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman’ın yıllardır hep yanında olan Basın Danışmanı Sinan Ateş’ten basın bülteni geldi.
Bültende şu bölüm ilgimizi çekti:
Genel olarak sakin geçen seçim propaganda döneminde kampanya çalışmaları ağırlıkla ekipler halinde seçmenleri ziyaret etmek şeklinde geçiyor.
Medya turları, gazete ve internet medyası ilanları, TV programlarının yanı sıra, adayların üzerinde önemle durdukları bir başka mecra da sosyal medya.
Malum, sosyal medyadan milyonlara ulaşmak mümkün…
Ardından da şu bilgi veriliyor:
İşte bu mecranın önemini bilen ve doğru biçimde kullanmayı hedefleyen siyasetçilerden MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili ve Adayı İsmet Büyükataman’ın yaklaşık 2 dakika süren tanıtım filmi çekti.
Film hakkında da şunlar yazıyor:
Basit, akılda kalan ve etkili “Bizimle Yürü Türkiye” sloganı, tam da Genel Merkez’in öngördüğü üzere Bursa için uyarlandı ve Büyükataman tarafından filmin sonunda seslendirildi.
Metni okuyunca…
Sosyal medya Facebook’ta paylaşılmaya başlanan İsmet Büyükataman’ın klibini izledik. Açıkça söylemek gerekirse, hoşumuza gitti.
Botanik Park’ta çekilen ve değişik kesimlerden vatandaşların  yer aldıkları “Bizimle Yürü Bursa” temalı klip farklı bir siyasi tanıtım olmuş.
Siyasetin de farklılıkları gereksinimi var. Hele böyle ortamlarda…