Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın annesi adına Fatsa’da yaptırdığı okul açılışında Bursa sohbeti

fatsa-okul-acilisi-cavit-caglar-lale-karabiyik-gurel-yilmazBeşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar farklı bir belediye başkanı. Sosyal belediyeciliği çok önemsiyor, önceliği de halkla buluşmaya veriyor.
Örneğin…
Daha gün ışırken yollara çıkıp vatandaşlarla buluşuyor. Bazen yürüyüş sırasında eşofmanlarıyla, bazen çatkapı ziyaretlerle halkla bire bir temas sağlıyor. Gün içinde de bazen belediye hizmetlerinde, bazen sosyal etkinliklerde vatandaşla buluşmayı sürdürüyor.
Beşiktaş’ın sevilen belediye başkanı Hazinedar, doğduğu toprakları da unutmuyor.
Nitekim…
Memleketi olan Ordu’nun Fatsa ilçesinde annesi merhum Eczacı İlhan Hazinedar adına modern bir okul yaptırdı. İşte o okulun açılış töreni vardı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu okulun açılışını yaparken Hazinedar’ın başta İstanbul ve Ankara olmak üzere değişik kentlerden gelen çok sayıda davetlisi arasında Bursa’dan dostları da vardı.
Törende…
Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar, tören sırasında CHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık ve CHP’den son seçimde milletvekili aday adayı olan Sanayici Gürel Yılmaz’la bir araya geldi.
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’la üniversite yıllarında ev arkadaşı olan Gürel Yılmaz ortak dostlarını anlatırken, Fatsa’daki buluşmada daha çok Bursa konuşuldu.