Atatürk Stadyumu Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingi “gece maçı gibi” ışıklar altında olabilir

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞANTakvim işliyor, referandum sandığı hızla geliyor. Anayasa değişikliği oylamasına yalnızca 16 gün kaldı. O nedenle, liderlerin ve sahada çalışan partililerin temposu iyice arttı, siyasi hava da iyice ısındı.
İşte…
Böyle bir süreçte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sandığa 10 gün kala Bursa’ya geliyor. Bir anlamda, son sözü Erdoğan söyleyecek.
Nitekim…
Cumhurbaşkanı Erdoğan için yoğun bir hazırlık başladı. Bir yandan Valilik, bir yandan AK Parti İl Başkanlığı, bir yandan belediyeler, bir yandan da sivil toplum örgütleri olarak adeta dört koldan hazırlık söz konusu.
Doğal olarak meydanın düzenlenmesi çalışmaları da hızlandırıldı.
Bu arada…
5 Nisan Çarşamba günü Atatürk Stadyumu Meydanı’nda toplu açılışlar yapıp anayasa değişikliğiyle ilgili görüşlerini Bursalılarla paylaşacak olan Erdoğan’ın programında miting saatinin 15.00 olarak görüldüğü bilgisi Bursa’ya ulaştı.
Bunun üzerine…
Mitingin daha geç bir saate kaydırılması için girişimlere başlandı. Hatta stadyumun ışıklandırması durduğu için, Cumhurbaşkanı mitinginin de ışıklar altında olabileceği dün Ankara’ya iletildi.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

31

03 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: