DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge’den CHP’ye taş, seçmene çağrı: Lütfen sandığa gidin, kader değişsin

DSP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MURAT ÖZBİLGE

DSP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MURAT ÖZBİLGE

Bir yandan Bursa’nın mahalle ve köylerini uçtan uca sokak sokak geziyor, bir yandan Ankara’ya yetişip DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın yurt gezileri ve hayır çalışmalarına katılıyor.
DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge sohbetimiz sırasında saha gözlemlerini paylaşırken, alışılmış mütevazı çalışma anlayışının ötesinde iddialı bir ifade kullandı:
” Bizim CHP ile ortak çalışma yaptığımız zannediliyor. Öyle bir şey olmadığı gibi, sahada hayır için CHP’den daha fazla efor sarf ediyoruz.”
Gözlemi şu:
“AKP’nin kullanabileceği mağduriyet kalmadı. 72 milletle de kavgalıyız. Vatandaş her şeyin farkında. Zaten sahada da büyük çoğunlukla hayır oyu çıkacağı görülüyor.”
Sonra da şu çağrıyı yaptı:
“Lütfen ‘Benim oyum bir şey değiştirmez’ diye düşünmeyin ve sandığa gidin. Çünkü 1 oy çok şey değiştirir, siz de Türkiye’nin kaderini değiştirin.”
Bu arada…
Özbilge ile sohbet ederken, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın geçen hafta Bursa’ya geldiğini öğrendik. 2 günlük programla  Orhangazi, İznik, Gemlik, Mudanya, Görükle, Karacabey ve Mustafakemalpaşa’da “hayır” oyu çalışmasının büyük ilgi gördüğünü söyledi.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

04

04 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: