Çalışma Bakanı Müezzinoğlu, çatkapı ziyaretlere cuma günü Orhangazi’de kahvehane sürprizini ekledi

MEHMET MÜEZZİNOĞLI ORHANGAZİ KAHVEHANE2015 Mart’ında AK Parti Bursa Adayı olduğu açıklandığında Sağlık Bakanı’ydı. İstanbul İl Başkanlığı yaptığı yıllardan beri çok sık gelip gittiği, hatta akrabaları olduğu için Bursa’ya hiç yabancı değildi.
Bunun avantajıyla…
Daha Bursa’ya ilk gelişinde aracının yönünü Çirişhane’ye çevirmiş, eşi Faize Müezzinoğlu ile birlikte rastgele evlerin kapılarını çalarak konuk olmuştu.
İşte…
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu kendi ifadesiyle çatkapı ziyaretleri hep sürdürdü. Hem de büyük bölümünde yanına koruma almadan vatandaşın arasına karıştı.
Bazen kent merkezinde, bazen kenar semtlerde, bazen Bursa’ya gelirken İnegöl’de aracından inip işyerlerine, fabrikalara girdi.
Cuma günü de öyle yaptı…
Orhangazi’deli bir açılış için İstanbul’dan geldiğinde. kendini protokolla sınırlamadı ve bir çatkapı ziyaret de Orhangazi’deki Karadeniz Kahvehanesi’ne yaptı.
Kahvede oturanlar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu’nu bir an karşılarında görünce şaşırdılar, ama ramazandan bir gün önce olduğu için de çay ikram ettiler.
Keyifli sohbet, habersiz çekilen fotoğraflara da yansıdı.

29

May 2017
10:09

Yorum kapalı.%d blogcu bunu beğendi: