Cumhurbaşkanı Erdoğan “Görev beklemeden sahaya çıkıp referandum için çalışın” dedi, gençler de kapı kapı çalıştı

EŞREF ÖZDEMİR, MELİH ÜNAL, MUTLU AYDOĞDU

EŞREF ÖZDEMİR, MELİH ÜNAL, MUTLU AYDOĞDU

Rahmetli babası Fikri Özdemir, gazeteciliğe başladığımızda Belediye Meclisi’nin AP’li üyesi olarak haber yaptığımız büyüğümüzdü. Eşref Özdemir’i de AK Parti Yıldırım Kurucu Gençlik Kolu Başkanı olarak tanıdık.
Sonrasında…
2009 yerel seçiminde AK Parti’den Yıldırım Belediye Meclisi Üyesi seçildi, 2011’de Yıldırım İlçe Başkanlığı’na aday oldu.
Hafta içinde…
AK Parti’de İl Gençlik Kolları kurucu yönetiminden Melih Ünal ve o dönem Mollaarap Gençlik Kolları Temsilcisi olan Mutlu Aydoğdu ile ziyarete gelen Eşref Özdemir’le çay sohbeti yaptık.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinde “Görev beklemeden sahaya çıkıp referandum için çalışın” sözünü talimat kabul etmiş ve kurucu gençlik kollarından arkadaşlarıyla günlerce mahalle mahalle dolaşıp, her kapıyı çalmışlar. O süreçte kendi işyerlerine hiç uğramamışlar.
Özellikle de…
Eski yönetimdeki arkadaşlarının evlerine ziyaretle başlamışlar. Değişik evlerde, o sokak ve mahalledekilerle bir araya geldikleri sohbet toplantıları yapmışlar. Sohbetlere zaman zaman milletvekilleri de katılmışlar.
Ziyaret ettikleri arasında Alevi derneklerini de saydılar. Anadolu Gençlik Derneği’nden bir grup milli görüşçü genci ikna için 5 kez ziyaret ettiklerini söylediler.
Kendi planlamalarıyla yürüttükleri çalışmaların hepsini AK Parti Yıldırım İlçe’ye bildirmişler.
Eşref Özdemir’le sohbet keyifliydi.

Yazar hakkında

aey

Diğer yazıları

webhttp://www.ahmeteminyilmaz.com

21

05 2017

Yoruma kapalı%d blogcu bunu beğendi: