Kılıçdaroğlu Bursa’da çalıştaya katılmakla kalmadı, gözlerden uzak program dışı sürpriz ziyaretler yaptı

KEMAL KILIÇDAROĞLU ÖZEL ZİYARETLERİBursa’ya 16 Nisan referandumu sonuçlarının analiz edildiği akademisyenler çalıştayına katılmak için geldi. Referandumdan önce de 2 kez gelip 2’şer gece konaklamıştı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çalıştayı Bursa’da yapması, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir’in her sohbette tekrarladığı “Bursa’yı çok önemsiyor” sözünü de doğruluyor.
Dahası…
İl Başkanı Özdemir’in önerisiyle yaptığı program dışı özel ziyaretler de bunu gösterdi.
Örneğin…
Cuma günü toprağa verilen Yıldırım Belediye Meclisi CHP Grubu Sözcüsü Şerafettin Atalay’ın evine taziye ziyaretine gitti.
Yanı sıra…
Podyumpark’ta Anneler Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı, alışveriş bile yaptı.
Dikkaldırım’daki kahveye girip rastgele bir masaya oturduğunda, orada olanlar gözlerine inanamadılar. Televizyondan izledikleri Kılıçdaroğlu ile aynı masada çay içmenin keyfini çıkarırken, akıllarına takılanları da sorma fırsatı buldular.
Renkli ziyaretlerden biri de, pazar sabahı İstanbul’a gitmek için Çevre Yolu’na yöneldiğinde gerçekleşti.
Görükle’den geçerken, gençlerin yoğun olduğu bir kafe görünce hemen durdu. Üniversiteli gençlerle de keyifli ve renkli bir sohbete imza attı.
Bütün bu programlarda CHP İl Başkanı Şadi Özdemir’in doğru önermelerinin hakkını vermek de gerekiyor. Yoruldu, ama siyaseten başarılı hafta sonu geçirdi.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

17

05 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: