CHP kongre havasına erken girdi: Bayramlaşmada gözler Deniz Baykal’ın üstündeydi

AVUKAT DENİZ BAYKAL

Ciddi bir operasyon geçiren ve tedavi süreci devam eden CHP İl Başkanı Şadi Özdemir bayramlaşma törenine katılamadı, ama programı sunan Fırat Emiroğlu’nun cep telefonundan bağlanarak coşkulu bir konuşmayla partililere seslendi.
Bununla birlikte…
30 Eylül-06 Kasım tarihleri arasında yapılacak ilçe kongreleri ve 13 Kasım-24 Aralık arası yapılacak il kongreleri süreçleri yaklaşırken Şadi Özdemir bundan sonrası için nasıl bir karar verir bilinmez, ama gördüğümüz kadarıyla bayramlaşma programı il kongresi kulislerinin başladığı yer oldu.
Özellikle de…
Avukat Deniz Baykal’ın çevresinde toplanan kalabalık ve aday olmasını isteyenlerin çokluğu dikkat çekiciydi. Bir anlamda, CHP İl bayramlaşmasının yapıldığı 3 Fidan Parkı’nda gözler Deniz Baykal ve çevresinin üstündeydi.
Niyetini sorduğumuzda, “Bu hafta Enis Berberoğlu’na gideceğim” diyen Baykal, temkinli durmaya özen gösterse de adaylık havası daha karşıdan hissediliyor.
Yanı sıra…
CHP İl bayramlaşmasında Osmangazi İlçe Başkanı İsmet Karaca ile Yıldırım İlçe Başkanı Güner Aklan’a aday olacaklarına dair kulis spekülasyonlarını sorduk.
İkisi de…
“Henüz vakit çok erken, önce ilçe kongrelerimizi yapalım” demekle yetindiler. Konuştuğumuz kimi eski partililer ise “Bu alandan başka adaylar da çıkar” dediler.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

29

06 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: