30 Ağustos Zafer Bayramı’nda AK Parti Nilüfer Kadın Kolu’ndan Nilüfer’e özel kutlama: Zafer Konseri

AK PARTİ NİLÜFER KADIN KOLU BAŞKANI FATOŞ ŞAHİNTÜRK

Kuşku yok ki… Nilüfer ilçesi AK Parti açısından farklı ve zor bir yer. Çünkü, Nilüfer seçmeniyle AK Parti bir türlü uyum sağlayamıyor.
Bu nedenle…
AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak bazen belediyeye muhalefet çıkışları, bazen siyasi stratejileriyle seçmene ulaşma çalışmalarını sürdürüyor.
Bunlara…
Dilek Durak’ın ayrılmasından sonra AK Parti Nilüfer Kadın Kolu Başkanlığı görevini üstlenen Fatoş Şahintürk’ün getirdiği farkı da eklemek gerekiyor.
Çünkü…
Şahintürk ilçedeki sitelerde yaptığı alışılmış ev ziyaretleri yanında, cadde ve sokaklara çıkıp esnaf ziyaretleri ile de dikkat çekiyor. Partili ayrımı olmadan yapılan ziyaretlerden olumlu görüntüler yansıyor.
Bununla birlikte…
AK Parti Nilüfer Kadın Kolu Başkanı Fatoş Şahintürk siyaset yaptığı Nilüfer’in farklı yapısına uygun bir projeyle 30 Ağustos’ta Zafer Konseri için harekete geçti.
İlk desteği İlçe Başkanı Celil Çolak’tan alan Şahintürk ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin desteğiyle de sonuca ulaştı.
Buna göre…
Nilüferliler 30 Ağustos Zafer Bayramı gecesi saat 20.00’de Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerindeki hastane alanında buluşup Umut Akyürek ve Oktay Ertuğrul’un şarkılarıyla coşacaklar.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

27

08 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: