FETÖ’cü polislerin ahlaksız tuzağı… Feridun Pehlivan’ın evine 2 kez girmişler, bozdukları kilidi tamir edip süs çiçeğinin benzerini yaptırmışlar

FERİDUN PEHLİVAN

1980 öncesi AP’de başlayan siyasi yaşamına ANAP’ta devam eden Feridun Pehlivan bir dönem Bursa siyasetine damga vuran isimler arasında yer alıyor.
ANAP’ta belediye meclis üyeliği sonrası Osmangazi İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı yaptığı dönemde Bursa siyasi literatürüne Demiryolualtı siyaseti tanımını kazandırdı.
Milletvekili seçildikten sonra ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz’ın yakın çevresindeki etkili isimlerden oldu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı olarak Habitat’ı organize etti.
FETÖ iddianamesiyle, Pehlivan’ın İstanbul’daki evine 2 kez girilip dinleme ve görüntü alma cihazı yerleştirildiği ortaya çıktı.
İddianameye göre…
Ankara’dan İstanbul’a gelen FETÖ’cü polisler Feridun Pehlivan’ın evine girerken bozdukları kildi tamir ettirmek için çilingir de getirmişler. İçeride televizyona izleme cihazı yerleştirmişler. Yatak odasında uygun yer bulamayınca süs çiçeğinin fotoğrafını çekip Ankara’ya dönmüşler.
Sonra da…
Süs çiçeğinin aynısını yaptırıp içine görüntü cihazı yerleştirerek tekrar İstanbul’a dönmüşler ve ikinci kez eve girip çiçekleri değiştirmişler.
Anlaşılan o ki…
FETÖ’cü polisler ahlaksız tuzak kurmalarına karşın amaçlarına ulaşamamışlar, Bursa’nın sevdiği siyasetçilerden Feridun Pehlivan da büyük badire atlatmış.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

10

10 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: