Hakan Çavuşoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan yorumu: Bursa’da ne varsa hepsiyle ilgili bilgi sahibi olduğunu görünce şaşırıyorum

Bursa’daki ilk televizyon programında Olay TV’de konuk ettiğimiz Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’na, milletvekili olarak Bursa sorunlarını takip ederken, Başbakan Yardımcısı olup karar mekanizmasına geçtiğini anımsattık ve “Merkezi yönetim Bursa’ya nasıl bakıyor?” diye sorduk.
O da…
“Sayın Cumhurbaşkanımız Bursa’ya çok büyük önem veriyor. Her görüştüğümüzde, Bursa’yla ilgili sorduklarından bunu anlıyorum” diye söze başlayıp, çok özel bir bilgi paylaştı:
“Bursa’yla sürekli iletişim halinde olduğunu, siyasi ya da ekonomik ne varsa hepsiyle ilgili bire bir bilgi sahibi olduğunu görünce şaşırıyorum.”
Sonra da şunu söyledi:
“Milletvekilliği dönemimizde takip ettiğimiz, başarılı olduğumuz ya da olamadığımız ne varsa Başbakan Yardımcılığı makamımızın sağlayacağı avantajları sonuna kadar kullanmak için elimden geleni yapacağım.”
İçtenlikle de ekledi:
“Bursa’nın milletvekiliyim, Bursa’da doyuyorum, Bursa’da bulunuyorum, siyasetten sonra da Bursa’da yaşamaya devam edeceğim. Sokakta selam verdiklerimden Bursa’ya bir şeyler katabildiğimi duymak isterim.”

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

26

11 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: