Bir Bursa’da, bir Ankara’da ziyaretler yapıyor, deneyimlerini paylaşıyor, geleceği konuşuyor… Faruk Çelik tempoyu arttırdı

FARUK ÇELİK MİLLİ İSTİHDAM ŞURASI’NDA

Faruk Çelik’i siyasetin çok öncesinden, lise yıllarından beri tanırız, kişisel özelliklerini de iyi biliriz.
Birincisi, lider özelliği vardır, ikincisi yılgınlık bilmez. Tek sermayesinin çok çalışmak ve daha çok çalışmak olduğunu bilir.
Onun için de…
Ne olursa olsun Faruk Çelik bitti demeden hiçbir şey bitmez ve o bir şekilde yeniden başlar.
Hükümet değişikliğinde bakanlıktan ayrılınca bazıları yolun sonu olduğunu düşündü belki, ama tanıyanlar onun etkinliğinin azalmayacağını biliyorlardı.
Nitekim…
Bir süre dinlenip kendini siyasi anlamda nadasa bıraktıktan sonra, son dönemde Faruk Çelik’in siyasi aktivitesini arttırdığını görüyoruz.
Bir bakıyoruz yaşadığı ve siyasete başladığı kent Bursa’da ziyaretler yapıyor, toplumla ilişkilerinde açıklığa fırsat tanımıyor.
Bir bakıyoruz, Ankara’da kabuller yapıyor ve geleneksel sorunlara çare arıyor. 2 dönemdir milletvekili seçildiği Şanlıurfa‘ya Bakanlık sonrası gitmiyor, ama Şanlıurfa heyetlerini Ankara’da kabul edip kentin sorunlarına çözüm bulmayı sürdürüyor.
Son olarak…
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapılan ve geleceğin konuşulduğu Milli İstihdam Şûrası’na katılarak deneyimlerini paylaştı.
Şûra’daki bir başka Bursalı ise AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’di.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

18

12 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: