Hedef 2019 seçimi… Mehmet Turan Tansal CHP Nilüfer’de restorasyonu tamamladı, kongreyle revizyona başlıyor

CHP NİLÜFER İLÇE BAŞKANI MEHMET TURAN TANSAL VE FIRAT YILMAZ

CHP’nin son ilçe kongresini pazar günü Nilüfer yapacak. Bir anlamda, Yıldırım ve Osmangazi’den sonra merkezdeki iki adaylı bir başka kongre Nilüfer’de yaşanacak.
Adaylardan biri…
Halen CHP Nilüfer İlçe Başkanı olan Mehmet Turan Tansal, Diğeri önceki ilçe başkanı Özgür Şahin.
Güç birliği yaptığı Fırat Yılmaz’la birlikte ziyaretimize gelen Tansal’a, 2 yılda İlçe Başkanı olarak neler yaptığını sorduk.
İçtenlikle şunu söyledi:
“En büyük başarım, kapıları kapalı olan ilçe binasını açıp günde en az 100 kişinin girip çıktığı canlı bir merkez haline getirmek oldu.”
Bu süreçte..
Parti binasını herkesin ulaşabildiği bir noktada Gazi Caddesi’ne taşıdığını söyledi ve şu bilgiyi verdi:
“Her pazar sabahı düzenli olarak üyelerimize kahvaltı ikram ettik. Üyeler birbirlerini tanıyıp kaynaştılar. Böylece amaca ulaştık.”
Referandumda 63 gün sahada mücadele veren Kadın Kolu’nun girmedik ev bırakmadığını ve yüzde 62.7 hayır oyu çıkmasında en önemli etken olduğunu vurgulayıp şunu söyledi:
“Kadın ve gençlik kollarımızın örgütlenmelerini tamamladık. Geçen 2 yıllık sürede ilçedeki restorasyonu tamamladık, kongreyle revizyona başlıyoruz.”
Kriteri de şu:
“Yeni yönetim 4 seçimi yönetecek. Onun için, önce 2019 hedefiyle daha mücadeleci, militan ruhlu ve daha çok çalışacak bir ekip oluşturacağız.”

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

14

12 2017

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: