Geri sayım başladı… Yerel seçimler 1 yıl kaldı, AK Parti teşkilat ve belediye başkanlarıyla icraatları masaya yatırmaya başladı

Yerel seçimler için artık son 1 yıla girdik. Son süreçte bazı Büyükşehir Belediyeleri’nde radikal bir kararla başkanları değiştiren AK Parti şimdi ilçe belediyelerini ve parti teşkilatlarını mercek altına alıyor.
Bu kapsamda…
AK Parti’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya pazar günü Bursa’da belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları ilçe kadın ve gençlik kollarının yerel yönetimler başkanlarıyla geniş katılımlı toplantı yaptı.
Milletvekillerinin de katıldıkları toplantıda tüm belediyeleri kapsayan hizmet değerlendirmesi yapıldı.Seçimlerde neler vaat edildiği, vaat edilenlerin ne kadarının yapıldığı, yapılamayanlara nelerin engel olduğu da konuşuldu.
Ayrıca…
Kalan 1 yıllık süre içinde neler yapılacağı ve yerel seçime nasıl hazırlanılacağı da toplantı konuları arasında yer aldı.
Bu arada…
Bursa’daki AK Partili belediye başkanları cumartesi günü de Genel Merkez’in eğitim çalışması için Kocaeli’nde yapılan AK Belediyeler bölge toplantısına katıldılar.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

05

03 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: