AK Parti 1. Bölge Adayı Refik Özen’den saha izlenimi: İmar barışı olumlu yansıyor, vatandaş memnun

AK PARTİ 1. BÖLGE 3. SIRA ADAYI REFİK ÖZEN

Çocukluğu ve gençliği çarşıda geçti. Rahmetli babası Kamil Özen’in Cumhuriyet Caddesi’nde toptan züccaciye, rahmetli amcası Abidin Özen’in de Çancılar’dan Cumhuriyet Caddesi’ne inişte Abidin Usta Lokantası vardı.
O nedenle…
Hep çarşının ve toplumun içinde oldu. Bu da siyasetine yansıdı. AK Parti’de kuruluş dönemi sonrası İl Yönetim Kurulu’na girerken güler yüzlü ve saygılı yaklaşımıyla herkesin sevdiği isim oldu.
Bu çizgi onu 2010’da AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’na taşıdı, oraya da imzasını attı.
Tanıdığımızdan beri hiç değiştirmedi. Herkesi dinledi, dertlere çözüm bulmaya özen gösterdi. 7 Haziran 2015 seçimi için AK Parti’den milletvekili aday adayı olurken “Bursa’ya özen gerek” sloganıyla yola çıktı.
O seçimde listeye giremedi, ama AK Parti Genel Merkezi unutmamış olacak ki, Bursa’ya özen göstermek adına, aday adaylığı başvurusu olmayan Refik Özen’i listede 1. Bölge’nin 3. Sırası’na koydu.
Keşke bu günleri rahmetli babası ve amcası da görselerdi.
Sohbet ederken…
Siyasi yaşamı boyunca hep en kolay temas kurulan olan Refik Özen’e gece gündüz çalıştığı sahayı sorunca gözlemini şöyle paylaştı:
“İmar barışı çok iyi oldu. Büyük bir kitlenin sorununu çözüyor. Gittiğimiz her yerde olumlu yansımalarını görüyoruz. Vatandaş memnun.”

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

12

06 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: