Gonca Vuslateri’nin Bursaspor aşkı bir başka… Doğduğu kenti de, takımını da unutmadı ve vazgeçmedi

GONCA VUSLATERİ BURSASPOR PAYLAŞIMLARI

Cuma akşamları Olay Televizyonu’ndaki programımızdan çıkıp eve giderken araçta NTV Radyo’daki Gonca Vuslateri İle Giriş Katın Bir Altı adı programı dinliyoruz.
Programda…
Tiyatro ve dizi oyuncusu, Hürriyet gazetesinin de internet sitesi yazarı olan başarılı oyuncu çok farklı şarkıları çok özel bilgilendirme sunumlarıyla çalıyor.
Açıkça söylemek gerekirse…
Dizilerde izleyip radyoda dinlediğimiz, internette yazılarını okuduğumuz Gonca Vuslateri’nin Bursalı olduğunu bilmiyorduk. Onu da “çocukluk anılarını anlattığı” 3 ay kadar önceki programda öğrendik.
Doğal olarak…
Başarılı sanatçıyı daha yakından ve daha büyük ilgiyle izlemeye başladık.
Derken…
Cuma günü Twitter’dan yaptığı paylaşımla gönülleri fethetmenin de ötesine geçti. Bursaspor’un kuruluş yıldönümünde “…ve Bursaspor Kuruldu” başlıklı tarihi gazete sayfasını paylaşırken üstüne şunu yazdı:
“Bugün önemli bir gün… Sevdamız Bursaspor. Ben takım tutmam. Tek bir takıma ait olduğum bilinir. Çocukluğuma,  Bursaspor’a…”
O gün…
Bursa’da pek çok kişi bunu retweet edip kendi takipçileriyle paylaştı. Vuslateri cumartesi günü de Bursaspor sevgisini bir adım daha ileri taşıdı ve Bursaspor forması giydiği fotoğraf yayınladı.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

05

06 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: