Sahilde Hakan Çavuşoğlu hareketi: Akşam Mudanya’da iftar, sabaha karşı Burgaz’da sahur vakti buluşmaları

Mudanya’ya çarşamba günü öğle saatlerinde giden Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu gün boyu açılışlar, ziyaretler ve toplantılarla seçim çalışması yaptı.
Sonra da…
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemesini bitirip açılışını yaptığı sahilde verdiği iftara katıldı.
Büyükşehir iftarının hemen yanında Mudanya Belediyesi’nin de iftar çadırı vardı. Öyle olunca, aynı bölgede ve birbirine yakın mesafede iki iftarla Mudanya sahilinde renkli görüntüler ortaya çıktı.
İftarların dağılması sırasında iki partinin gençleri kendi liderleri için slogan atınca renkli görüntülere hareket de geldi.
Gerçi…
Mudanya’da oy olarak AK Parti geride, ama önceki akşam sahile kurulan iftara 3 bin kişinin katıldığı açıklandı. Yüksek katılım görüntülere de yansıdı.
Ardından…
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu köy ziyaretleri için Mudanya merkezden ayrıldı. Fakat gecenin son durağı perşembe sabaha karşı Burgaz oldu.
Çünkü…
Güzelyalı Tören Alanı yanında bu kez sahur hazırlığı yapılmıştı. Saat 02.30 gibi Çavuşoğlu ile birlikte sahura Mudanya sahilindeki kadar olmasa bile,  azımsanmayacak kalabalık katıldı.
Büyükşehir Belediyle Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman geziye olduğu gibi iftar ve sahurda da Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’na eşlik ettiler.
Sabah 03.00’te Burgaz’daki sahura Necati Usta takviyesi renkliliği artırdı.

Yazar hakkında

aey

Diğer yazıları

webhttp://www.ahmeteminyilmaz.com

16

06 2018

Yoruma kapalı%d blogcu bunu beğendi: