Akşener seçim sonrası değerlendirme toplantısı için siyasi çıkışını yaptığı Bursa’yı seçti, ama Uludağ’da yer bulunamayınca Afyon’a gitti

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER VE BURSA MİLLETVEKİLİ İSMAİL TATLIOĞLU

Türkiye’nin en yeni partisi olarak seçime girerken hedefleri büyük olan İYİ Parti arzu ettiği sonuca ulaşamadı, ama büyük bir ciddiyetle nedenlerini irdelemek üzere harekete geçti.
Bu amaçla…
İYİ Parti’nin Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyeleriyle milletvekilleri ve il başkanlarından oluşan yaklaşık 300 kişinin katılacağı geniş tabanlı değerlendirme toplantısı planlandı.
Üstelik…
Daha MHP’de olduğu dönem ilk çıkışını Bursa’da yapan Akşener ilk seçim sonrası değerlendirme toplantısını da Bursa’da gerçekleştirmek istedi.
Biz de…
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla 20-22 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da planlanan toplantıyı duyunca, Akşener’in en yakın çalışma ekibinde yer alan İYİ Parti Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu’nu aradık.
Önce şu bilgiyi verdi:
“Evet, başlangıçta toplantının Bursa’da yapılması düşünüldü. Fakat Uludağ’da bu mevsim açık oteller arasında 300 kişinin ağırlanabileceği bir yer maalesef bulunamadı.”
Sonra da şunu söyledi:
“O nedenle, 20-22 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 300 kişilik geniş tabanlı değerlendirme toplantısı tesisler daha uygun olduğu için Afyon’a alındı.”

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

13

07 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: