Sevenlerinin Fuar Alanı’nı doldurmasıyla Bozbey’in siyasi gövde gösterisi yaptığı düğün Kılıçdaroğlu ve İnce’yi bir araya getirdi, alkışı İnce aldı

Şunu biliyoruz… Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey 1999’dan beri insana dokunan farklı bir belediyecilik yapıyor, Bursa’nın her yerinde çok seviliyor.
Nitekim…
Adının CHP Büyükşehir Adaylığı için çok konuşulduğu bir süreçte kızı Side’yi evlendirirken bu sevginin karşılığını gördüğü farklı bir düğün yaptı.
Katılımın çok fazla olacağını öngörmüş ki düğünü BUTTİM yanındaki Fuar Alanı’nda yaptı. İlk kez bir düğüne evsahipliği yapan Fuar Alanı’nın dolup taşması da bunu gösterdi.
Mekan kadar, katılanların siyasi kimliği dikkat çekiciydi.
Örneğin…
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile karşı karşıya kaldığı Muharrem İnce ilgi odağıydı.
Eğer…
Alkışlar ölçü kabul edilirse, İnce’nin hem düğün alanına girişinde, hem nikah şahitliği için platforma çıkışında aldığı alkış Kılıçdaroğlu’ndan fazlaydı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik ile Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlıkları yapan Bursa siyasetinin güçlü ismi Faruk Çelik’in nikah şahitliği de sürprizdi.
Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Altepe de ilgi gören konuklardandı.
Böyle bir ortamda…
“Bugüne kadar çok düğüne katıldım, ama düğün sahiplerinin nasıl bir heyecan yaşadığını şimdi anlıyorum” diyen Bozbey ise yerel seçimler yaklaşırken resmen gövde gösterisi yaptı.