Bursa’dan Ankara’ya AK Parti çıkarması: 24 Haziran’da seçilen Bursa Milletvekillerini ziyaret ettiler, “birlik tablosu” sergilediler

Siyaseten bakıldığında, AK Parti’nin Bursa’da sergilediği bütünlük tablosu çok önemli. Siyasi partilerde birlik-beraberlik hep önemsenir, ama bu dönem izlediğimiz bütünlük kolay rastlanacak bir siyasi tablo değil.
Nitekim…
Ankara’da geçen dönem Başbakan Yardımcısı olan TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu önderliğinde AK Parti Bursa milletvekilleri ziyaretleri birlikte yapıp her yerde birlikte görüntü vererek adeta örnek oluyorlar.
Aynı beraberlik…
Bursa’daki programlarda da görülüyor.
Bununla birlikte…
AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş arasında tam bir uyum var. İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse de tam uyumlu ekip çalışması sergiliyorlar.
İşte…
Hem kendi aralarında, hem birbirleriyle uyumlu olan AK Parti’nin Bursa ve   Ankara kadroları Ankara’da bir araya geldiler.
Milletvekillerine “hayırlı olsun” ziyaretleri için Ankara’ya giden Salman, Aktaş, Kapıcıoğlu ve Köse yoğun bir program yaşadılar.
Çünkü…
Çavuşoğlu ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala ile başlayıp, AK Parti Bursa milletvekilleri yanında, Yargıtay Başkanı’nı bile ziyaret ettiler.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

18

10 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: