Denge Denetleme Ağı yerel yapılarla bütünleşip daha geniş kesimlerle buluşmak için Anadolu’ya çıkma kararı aldı, ilk durak Bursa

Denge ve Denetleme Ağı son dönemde siyasetin denetimi adına öne çıkan sivil toplum yapılanması olarak faaliyet gösteriyor.
Gönüllülük esasına dayalı Denge Denetleme, 24 Haziran seçimiyle birlikte başlayan yeni döneme uygun adımlar atmak için de yerel yapıları öne çıkarma yolunu seçti.
Önceden…
Yerelde hazırlanan raporlar merkezde değerlendirmeye alınırken, merkezden Anadolu’ya çıkma kararı alan Denge ve Denetleme Ağı, 7 bölgeli çalışma planlamasında ilk durak olarak da Bursa’yı seçti.
Bu doğrultuda…
Merkezden gelen koordinatörler Hayriye Ataş ve Ali Beştaş ile birlikte, sistemin Bursa’daki gönüllü koordinatörleri olan Diş Hekimi Gürkan Kaya ve Kemal Uysal hafta içinde yoğun bir ziyaret trafiğiyle sahaya açıldılar.
AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş ve diğer siyasi parti yönetimleri yanında sendikalarla bazı sivil toplum örgütlerini de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Ayrıca…
Seçim sonrası yeni sistemin nasıl işleyeceğini gözlemlemeye yönelik görüşmeler yaptılar. Böylece, daha geniş kesimlerle buluşmanın adımlarını attılar.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

22

10 2018

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: