Kızılay’ın organize ettiği Anadolu İl Dernekleri kan bağışı kampanyasına Başkan Aktaş ve Milletvekili Gözgeç destek verdi

Çağrıyı… Hafta içinde Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptı. Soğuk havanın da etkisiyle zor günlerin dostu Kızılay’daki kan stoklarının azaldığını açıklayan Dr. Kınık, vatandaşları kan bağışına davet etti.
Bunun üzerine…
Harekete geçen Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan’a ilk destek Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan geldi.
Bir yandan 31 Mart’taki seçime yönelik saha çalışmalarını sürdüren Başkan Aktaş, bir yandan da kente ve topluma öncü olmak adına hafta içinde Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla birlikte kan bağışı yapıp öncü oldu.
Pazar sabahı ise…
Bursa’daki hemşeri derneklerini BİLDEF adıyla çatısı altında toplayan Bursa Anadolu İl Dernekleri Federasyonu’nun kan bağışı kampanyası vardı.
Merinos’taki Gölpark’ta kahvaltı sonrası gerçekleşen kan bağışı kampanyasına AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la birlikte Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldılar.

About The Author

aey

Other posts by

Author his web sitehttp://www.ahmeteminyilmaz.com

29

01 2019

Comments are closed.%d blogcu bunu beğendi: