Panorama 1326’da özel konuklar: Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy ve arkadaşları hayran kaldılar, hediyelik alışverişi bile yaptılar

Resmi açılışı yapılmamasına karşın Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’ni ziyaret edenlerin sayısı 130 bine yaklaştı. Gezen herkesin etkilendiği müzeye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy da hayran kaldı.
Kurucusu olduğu Bizim Çocuklar Derneği üyeleriyle birlikte Bursa gezisi düzenleyen Ersoy’a sanatçılar Aslı Hünel ve Asuman Dabak da eşlik ettiler.
Panorama 1326 Müzesi Müdürü Orhan Mollasalih’den bilgi alan Pervin Ersoy arkadaşlarıyla birlikte bol bol fotoğraf çekti, yine arkadaşlarıyla birlikte müze anıları içeren satış standından hediyelik alışverişi yaptı.
Burs a ziyareti…
Bakan Ersoy’un sahibi olduğu ETS Tur’un organizasyonuyla gerçekleşirken,  Pervin Ersoy ve hayırsever arkadaşları ayrıca Osman Gazi ve Orhan Gazi türbeleriyle UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Hanlar Bölgesi’ni, yanı sıra da Hüdavendigar, Yıldırım Bayezid, Yeşil, Muradiye külliyeleriyle Cumalıkızık’ı ziyaret ettiler.