2002’de bir grup Bursasporlu üniversite öğrencisinin diktiği fidan çınar olup Türkiye’yi sardı, Afrin ve Afrika’ya uzandı: Ünitimsah her yerde

ÜNİTİMSAH GELENEKSEL SÖMESTRE BULUŞMASI

Yıl 2002… Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim gören bir grup Bursasporlu öğrenci Aybars Yılmaz önderliğinde Ünitimsah’ı kurdu. Bir fidan gibi kısa sürede büyüyen Ünitimsah üniversite olan her ildeki Bursalı öğrencilerle kocaman bir çınara dönüştü.
O günden beri…
Bursa’dan giden taraftarlar yanında Bursaspor her deplasmanda Ünitimsah olarak üniversiteli Bursasporlular tarafından karşılanıyor, hiçbir yerde yalnızlık çekmiyor.
Öyle ki…
Afrin’de, Kızılelma Köyü’nde, Afrika’da bile Bursaspor bayrağını Ünitimsah dalgalandırdı.
Bir de gelenekleri var…
Çeşitli illerdeki üniversitelerde öğrenim gören Ünitimsahlı gençler her sömstre tatilinde Bursa’da bir araya geliyorlar.
Nitekim…
Cem Tunçbilek başkanlığında hafta sonunda Bursa’da gerçekleşen geleneksel sömstre buluşmasında daha çok kurumsallaşma konuşuldu. Klüp projeleri yanında tribün organizasyonları üzerinde durulurken,  görsellerle yeni koreografi çalışmaları başlatıldı.
Ayrıca…
Kurucu Aybars Yılmaz gelecek seçimi ve kişisel gelişim, Başkan Cem Tunçbilek ve 2. Başkan Tansel Işıkkent organizasyon, Furkan Korkmaz sosyal medyanın doğru ve etkin kullanımı, Onur Yalın da iletişim ve organizasyon sunumları yaptılar.