Etiket: 11. Cumhurbaşkanı

Bursa kongresinde liste delip kurultay delegesi oldu, MHP’yi kurultaya götürecek kayyum heyetine önerildi

Süreç… Seçim sonrası gelişmelerinde, değişim yanlısı olanların 21 Mart 2015’te yapılan kurultayın yenilenmesi isteklerini dillendirmesiyle başladı. Genel Merkez bu isteğe ilgisiz kalınca imza toplandı. 38’i Bursa’dan olmak üzere toplam 543 kurultay delegesinin imzası MHP Genel Merkezi’ne teslim edildi, ama yine cevap... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Abdullah Gül: Cumhurbaşkanlığı yapmış olsa bile, sonuçta bir baba!

Pazar günü… 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte büyük oğulları Ahmet Münir Gül’e kız istemek için Bursa’ya geldiklerini, aslen Kayserili olan tekstilci Abdullah Karadere’nin Nilüfer Çamlıca’daki Gümüşkent Sitesi’ndeki evinde Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Görevdeyken çekilmiş fotoğraflarından sergi açılacak 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e FotoFest daveti!

Her geçen yıl dünya festivali olma yolunda adımlar atan ve Türkiye’nin tek fotoğraf festivali özelliğini taşıyan FotoFest cumartesi günü Bursa’yı dünyaya tanıtacak festival yürüyüşü ile başlıyor. Heykel’den başlayıp İnönü ve Cumhuriyet Caddeleri geçilerek Zafer Meydanı’nda sona erecek yürüyüş sonrası... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et