Posts Tagged ‘Adnan Bıyıklı’

SP Gemlik Adayı Adnan Bıyıklı deniz ortasında sallanan kayıktan videolu ironik vaat verdi: Gemlik’e deniz getirecek!

Kayıkta üç kişi var… SP Gemlik Adayı Adnan Bıyıklı’ya, elinde mikrofon olan meslektaşımız ne vaat ettiğini sorunca, dalgaların salladığı kayıktaki Bıyıklı da, deniz getireceğini söylüyor. Belediye meclisi adayları Ahmet... devamını oku... | Paylaş!

01

03 2019

Siyasette 31 Mart seçimiyle gelen yeni dönem… Saadet Partisi ilk kez parti dışından adaylar gösteriyor, milliyetçi kökenli adayların tercihi oldu

Siyasette dikkat çeken bir durum var: İktidar döneminde dahi kapılarını kapalı tutan DSP bu seçimde dışarıdan gelecek adaylar için sonuna kadar açtı. CHP’ye aday adaylığı başvurusu yapıp aday olamayanların ilgisi DSP’yi cazibe... devamını oku... | Paylaş!

09

02 2019

Adaylık krizi belirsizliğe dönüşünce İYİ Parti Gemlik Adayı Adnan Bıyıklı istifa kararı aldı, İlçe Başkanı Birol Mumcu da bırakıyor

Şunu biliyoruz… İYİ Parti İl Başkanvekili Birol Mumcu’nun Gemlik İlçe Başkanı olmayı kabul etmesinin tek koşulu vardı: Adnan Bıyıklı’nın belediye başkanı seçilmesini sağlamak. Bu nedenle… Bıyıklı’ya başından itibaren... devamını oku... | Paylaş!

13

01 2019

Zaman geçtikçe gerilim artınca İYİ Parti Gemlik teşkilatı isteğini açıkladı: Adnan Bıyıklı’nın adaylığının bir an önce açıklanmasını bekliyoruz

Adnan Bıyıklı 2014 yerel seçimine MHP Gemlik Adayı olarak girdi ve yüzde 32 oy aldı. İYİ Parti’ye geçerken, hatta Kurucu İlçe Başkanı olduğunda herkes Gemlik Adayı gözüyle bakıyordu. Nitekim… Aday olmak için görev almadı,... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2018

Bursa siyasetinde ilk kez oluyor… Birol Mumcu İYİ Parti’nin Gemlik iddiası için İl Başkanvekilliğini bırakıp Gemlik İlçe Başkanı oldu

24 Haziran İYİ Parti’nin ilk genel seçimi oldu ve hazırlıksız yakalandı. 31 Mart ise ilk yerel seçimi olacak ve önünde yeterince süre var. O nedenle… CHP gibi İYİ Parti de belediye başkan adaylarını erken belirleyip sahaya çıkmak... devamını oku... | Paylaş!

26

10 2018

İYİ Parti’de Gemlik ve Orhaneli ilçe başkanları belediye başkan adayı olmaya hazırlanıyor

Gerçi… Genelge gereği İYİ Parti’de tüm ilçe başkanlarının istifaları istendi, ama bu genelge gelmeseydi de 4 ilçe başkanı zaten bırakma niyetindeydi. Bunlardan… İnegöl İlçe Başkanı Müfit Besler sağlık, Büyükorhan İlçe... devamını oku... | Paylaş!

13

10 2018

İYİ Parti 7 ilçe başkanını atadı, 4 ilçe başkanının da atamaları bekleniyor

İYİ Parti’nin Bursa teşkilatlanmasında Kurucu İl Yönetim Kurulu’nun belli olmasından sonra sıra ilçelere geldi. Bu noktada… Harmancık’ta Mehmet Aslan’ın, İnegöl’de Müfit Besler’in, Karacabey’de Ayhan Tayfur’un,... devamını oku... | Paylaş!

29

12 2017