Etiket: Ahmet Kılıç

İlçeden ilçeye dostluk… Yenişehir Belediye Başkanı Aydın, Büyükorhan Belediye Başkanı Korkmaz’ı ziyaretinde Bursa Milletvekili Kılıç da vardı

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın 31 Mart’ta Cumhur İttifakı adına MHP Adayı olarak seçildi. Büyükorhan Belediye Başkanı Ahmet Korkmaz da seçime Cumhur İttifakı adına AK Parti adayı olarak kazandı. Birbirlerine uzak iki ilçenin belediye başkanları sürpriz şekilde buluştular. Buluşma da… Yenişehir Belediye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan’ı ziyaret eden Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç SMS göndererek Yeniden Zirveye kampanyasına destek verdi

Süper Lig’de şampiyonluk yaşamış, taraftarlarına Şampiyonlar Ligi izletmiş olan Bursaspor bu sezon 1. Lig’de oynayacak. Hedefindeyse Süper Lig’e hemen dönmek var. Ne var ki… Ağır borçlar yanında transfer tahtası kapalı olduğu için takıma takviye yapılamıyor. Bu nedenle de Yeniden Zirveye sloganıyla cep... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Valilikteki bayramlaşmada protokol yolları konuştu, Hakan Çavuşoğlu rakamı açıkladı: Bayramın ilk günü otoyoldan 34 bin araç geçiş yaptı

Kim ne derse desin… Yolun güzergahı, mesafesi, üzerindeki tesisleri, hatta bugün olduğu gibi otoyolun geçiş ücreti tartışılabilir. Bunlar doğal. Eleştiren olur, öven olur, önerisi olan da bulunur. Ancak… Şu bir gerek ki yol olmadan olmaz. Hele yolun gerekliliğinin tartışmak hiç doğru olmaz. O bakımdan… Ücretli ya da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Adalet Bakanlığı’nda Bursa buluşması… Bursa Milletvekilleri, Bursa’dan atanan Adalet Bakan Yardımcılarını ziyaret etti

AK Parti Bursa geçmiş dönem milletvekili Zekeriya Birkan ve Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş iki hafta önce Adalet Bakan Yardımcısı olarak görevlendirildiler. Bursa’dan Ankara’ya giderek göreve başlayan Birkan ve Kuş’un ilk ziyaretçileri arasında AK Parti Bursa Milletvekilleri de vardı. Müfit Aydın, Osman... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa Çarşısı’nın ikizi tarihi Üsküp Çarşısı’ndaki fotoğrafta Bursalı 2 milletvekili ve Bursalı Büyükelçi ile Bursa tablosu oluştu

Fotoğraf… Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’ün ikizi kadar Bursa Çarşısı’na benzeyen tarihi çarşısında çekildi. Görüntüden tahmin ettiğimiz kadarıyla da, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Recep Altepe döneminde enkaz altından çıkardığı Üsküp’ü fetheden Bursalı Komutan Yiğit Bey’in türbesi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cengiz Erdem’e sürpriz görev… İl Gençlik Kolları’ndan danışman olarak TBMM’ye, şimdi de uzman olarak Beştepe görevine

Cengiz Erdem’i yıllar önce AK Parti İl Gençlik Kolları’nda tanıdık.  O dönem, İl Gençlik Kolları Başkanı olan Ahmet Kılıç’la birbirlerinden hiç ayrılmadılar, çok başarılı siyasi ikili oluşturdular. Geçen yıl… 24 Haziran seçiminde AK Parti Bursa Milletvekili seçilen Ahmet Kılıç yanında Cengiz Erdem’i de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İstanbul’u mesken tutan AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç iptal kararını yorumladı

31 Mart gecesi seçim her yerde bitti, ama İstanbul’da bitmediği anlaşılınca partiler de İstanbul’a odaklandılar. Öncelikle de, milletvekillerini oyların yeniden sayılmaya başlanmasına gözlemci olarak görevlendirdiler. Bu kapsamda… Hem AK Parti’nin, hem CHP’nin tüm Bursa milletvekillerinin bir ayakları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Genel Merkezi görev verdi, Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç İstanbul’un her yerinde

AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç gençlik kollarından yetişmesi yanında, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı yaptığı için tüm illerde çevresi var. Nitekim… İstanbul’da oyların yeniden sayılması sürecinde AK Parti’nin en çok görev verdiği isimlerden biri de Kılıç oldu. Öyle ki,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İstanbul’da oylar sayılırken Bursa’nın siyasetçileri ‘milletin iradesi’ nöbeti tutuyor

Seçim gecesi… Bursa sonuçlarının belli olmasıyla İstanbul’a doğru yola ilk çıkan CHP Parti Meclisi Üyesi Gamze Pamuk Ateşli oldu ve uykusuz gecenin sabahında CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Ardından… Pazartesi sabahı CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal oy çuvalları nöbetine başladı.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Türk Halk Müziği’nin dev sesli ustası Bedia Akartürk’e Başkan Aktaş ve Milletvekili Kılıç ‘geçmiş olsun’ ziyareti yaptı

Türk Halk Müziği’nin dev sesi olan ve bir süredir Bursa’da yaşayan Bedia Akartürk hafta sonu ağır şekilde gribe yakalandı. Medicana Hastanesi’nde tedavi altına alınan türkülerin efsane sesi Akartürk’ü tedavi gördüğü hastanede AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç ile Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et