Etiket: Ahmet Yıldız

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın nasıl bir Bursa istediğini AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman açıkladı: Bursa’nın tarih şehri olduğunu hissettirin

Görüşme… Yaklaşık 1.5 saat sürdü. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse ve Büyükşehir Meclis Başkanvekili Ahmet Yıldız görüşmenin Bursa tarafı oldular. İşte… AK Parti’nin geçen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kızılcahamam’dan yansıyan görüntü… Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa ekibiyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la iletişimini biliyoruz. Seçim gecesi iki kez arayıp bilgi aldığını da Aktaş açıkladı. Bu iletişim, Kızılcahamam’da fotoğrafa da yansıdı. AK Parti’li Büyükşehir belediye başkanlarıyla önce baş başa, sonra toplu görüşen... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nefesler tutuldu, herkes açıklamayı bekliyor… İşte AK Parti’de Genel Merkez gündemindeki 17 ilçenin ‘muhtemel’ adayları

AK Parti Genel Merkezi’nde yaşananları ya da karar ortamları olmasa bile koridorlarındaki konuşmaları duyabilen bir dostumuz var. Onun duyduğu kulis notlarını da bu sütunlarda paylaşıyoruz. Güne yine o dostla sohbet ederek başladık. Açıkçası, ilçelerin belediye başkan adayları ile ilgili Ankara’daki son durumu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ahmet Yıldız, Sri Lanka hükümeti tarafından Fahri Konsolos atandı

Sri Lanka coğrafi olarak Güney Asya’da bir ada ülkesi. Çevresel tarifle de, Hindistan’ın 31 kilometre güneyinde ve Hint Okyanusu’nda bulunuyor. Geçmişte Seylan olarak anılan 21 milyon nüfuslu Sri Lanka’nın artık Bursa ile bir bağı var. O bağ da, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ahmet Yıldız oldu. AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başkan Aktaş’ın göreve gelişinin yıldönümünde AK Parti Bursa kadrosu İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelip görüştü

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş için son 2 günün ayrı bir önemi var. Çünkü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla 13.5 yıllık İnegöl Belediye Başkanlığı görevinden ayrılıp Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının birinci yıldönümü. Doğal olarak… 31 Mart’taki seçimde AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Elimizin hep altındaki ürünler ne kadar güvenli? Güvenli ürün için piyasa ‘Canınız emanetimiz’ sloganıyla sürekli denetleniyor

80’li yılların başıydı… Heykel’deki Valilik binasının hemen üstünde bulunan bir işhanındaki İl Sanayi Müdürlüğü kapısından gencecik bir memur girdi. M. Latif Deniz kurumun her kademesinde her kademede görev yaptı, basamakları tek tek çıktı, süreçlere de tanık oldu. Önce… Kurumun Bölge Ticaret Müdürlüğü... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin adaylıklar yol haritası: Aralık başında Büyükşehirler, sonra il ve ilçe adayları, en son da belediye meclisleri

AK Parti’nin her ay yaptığı İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem ülke gündemi, hem Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı olayı, hem yerel seçime yönelik önemli açıklamalar yaptı. Toplantıyı… AK Parti Bursa ekibi olarak İl Başkanı Ayhan Salman, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’dan açık mesaj: Bursa’da problem yok, teşkilat-belediye-vatandaş iletişimi ve uyumuyla seçime gidiyoruz!

Cuma günü… Ankara’da AK Parti’nin genişletilmiş İl Başkanları toplantısı vardı.  Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’la birlikte Bursa başkanları olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Taner Köse ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Tüketiciye ürün güvencesi… Piyasada satılan her ürün denetleniyor, her şey ölçülüyor

Geride bıraktığımız hafta, yani 16-20 Ekim arası Ürün Güvenliği Haftası olarak kutlandı. Aslında… Vatandaş çok fazla hissetmiyor, ama İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü uzmanları, piyasada satılan tüm ürünleri çok sıkı denetimle izliyorlar. Nitekim… “Vatandaşın güvenliği için sürekli teyakkuz... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

9 ayda 300’ün üzerinde asansör denetlendi… Ürün güvenliğinde en büyük sorun asansörde!

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü bünyesindeki Piyasa Gözetim Şubesi elemanlarına gelen ihbarlar ve yapılan denetimlerde asansör şikayetleri tüm ürünlerin önüne geçiyor. İl Müdür Yardımcısı Fevzi Yıldız ve Piyasa Gözetim Şube Müdürü Ahmet Yıldız sohbetimiz sırasında bu durumu şöyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et