Posts Tagged ‘AK Parti aday adayı’

Davut Gürkan’dan aday adaylığı yorumu: Üzerimize düşeni yapıyoruz, hep birlikte omuz omuzayız

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ndeki temayül sırasında sandıkları dolaşırken görevden alınan Cemalettin Torun yönetiminde İl Başkan Yardımcısı olan Davut Gürkan’la karşılaştık. 303 aday adayından biri olarak... devamını oku... | Paylaş!

07

05 2018

Güneydoğu’yu hiç görmeyen doğma-büyüme İznikli Selda Meriç’ten 2. tercih sürprizi: Diyarbakır!

Aile kökeni Bulgaristan göçmeni, ama Selda Meriç doğma büyüme İznikli ve tüm yaşamı da İznik’te geçiyor. Başarılı iş yaşamı yanında AK Parti’de siyasete atıldı. İznik İlçe Kadın Kolu yönetiminde bulundu, İlçe’de... devamını oku... | Paylaş!

09

09 2015

AK Parti’nin iddialı aday adayı Şener Öztürk: Ben teşkilatları, teşkilatlar da beni biliyor

Şener Öztürk yıllarca Bursa’ya hizmet etmiş, vergi müfettişliği ve Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü yapmış bir bürokrat. Herkes onu “Sorun çözen vergici” olarak tanıyor ve seviyor. Dahası… Sivil toplum... devamını oku... | Paylaş!

08

09 2015

AK Parti’de sıra dışı bir kadın aday: Nurcan Özdemir

Seçim sürecinin başlamasından bu yana her partiden aday adayları geliyorlar, oturup sohbet ediyoruz. Ziyaretlerinde partilerini, kendilerini ve milletvekili olurlarsa yapmak istediklerini anlatıyorlar. Buna karşın… AK Parti’ye... devamını oku... | Paylaş!

22

03 2015

Mustafa Uysal’dan Osman Yumakoğulları’na hastanede vefa ziyareti

Milli Görüş’ün 1980 öncesi Bursa’daki etkili isimlerinden olan ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü yaptığı dönemde kayıp tarihi eserleri ortaya çıkarıp yeniden kazandırmasıyla tanınan Osman Yumakoğulları ciddi bir hastalık... devamını oku... | Paylaş!

15

03 2015

Fransız eniştenin öyküsünde başarı, aşk, vatandaşlık ve adaylık var!

Adı Philippe Roger Delaisement… Gerçek bir Fransız… Ülkesinde çalıştığı şirket onu tam 37 ülkeye göndermiş ve oralarda sanayi üretiminde kullanılan robotik makinelerin montajını yapmış. Sonra… 2002 yılında... devamını oku... | Paylaş!

10

03 2015

Bursa’yı Avrupa’ya açacak yeni kimlik: Kültür Başkenti!

Dr. Gürsel Dönmez’in farklı ve özel bir öyküsü var. Daha 5 yaşındayken ailesi Bulgaristan Kırcaali’den göçüp Bursa’ya yerleşti. Ailesi, akrabalarının büyük bölümü Bursa’da yaşıyor. 1982 yılında Sakarya’daki Arifiye... devamını oku... | Paylaş!

05

03 2015

Sedat Yalçın’dan siyasete proje: Bakanlık bazında, uzman milletvekili

Seçim dönemlerinde genellikle adaylar ve özellikleri üzerine söylemler gelişiyor. Bu da son derece doğal. Fakat… Bu tür süreçleri, siyaset projesi için de en verimli dönem kabul etmek gerekiyor. Çünkü adaylık değerlendirmeleriyle... devamını oku... | Paylaş!

03

03 2015

Eski Roma’da yeni Türkiye’yi anlatacak

AK Parti’ye Bursa için aday adaylığı başvurusu yapanlar arasında Başbakanlık Yurtdışı Türkler Başkan Yardımcısı Dr. Gürsel Dönmez de var. Dr. Dönmez aday adaylığı nedeniyle görevinden ayrılmasına karşın, İtalya’nın... devamını oku... | Paylaş!

26

02 2015

Nilüfer Müftüsü Durmuş Ayvaz AK Parti’den aday adayı oluyor

Kamu görevi yapıp da aday adayı olmak isteyenlerin istifa etmeleri gereken son tarih olan 10 Şubat’a 4 gün kaldı. Böyle olunca istifa hazırlıkları dikkat çekiyor. İşte… Bu hazırlığı Nilüfer Müftüsü Durmuş Ayvaz’ın da... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2015