Etiket: AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı

AK Parti Kestel ve İznik’e yeni İlçe Kadın Kolu Başkanı ataması yaptı

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi, teşkilatlarda yaşanan eksilmeleri tamamlamayı sürdürüyor. Bu kapsamda… Kestel İlçe Kadın Kolu Başkanı olarak Hatice Türker’in ve İznik İlçe Kadın Kolu Başkanı olarak Aysel Özcan’ın atamaları yapıldı. Türker ve Özcan’a görevlendirme sertifikaları, AK Parti Kadın... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Düzce’deki sel felaketi mağdurları için kadınlar harekete geçti… AK Parti Kadın Kolları ‘Düzce İçin El Ele’ kampanyası başlattı

Ekranda izlerken bile insanın dizlerinin bağı çözülüyor… Düzce’nin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerindeki köyleri yıktı. Sele kapılan 7 kişiden 5’inin cansız bedenine günler sonra ulaşıldı. İşte… Hükümetin afet bölgesi ilan ettiği Düzce için siyaset de devreye giriyor. İlk adımı… AK Parti Kadın Kolları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’de bu dönem teşkilattan çıkan tek milletvekili: Emine Yavuz Gözgeç!

Emine Yavuz Gözgeç’in siyasette sağlam bir geçmişi var. Fazilet Partisi’nde Niyazi Pakyürek’in il başkanı olduğu yönetimdeydi. Hatta… FP içinde Yenilikçi hareketin ilk adımının atıldığı, Abdullah Gül’ün de genel başkan adayı olarak katıldığı 2000 yılındaki il kongresinde Divan Kurulu’nda yer aldı. Aynı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et