Posts Tagged ‘AK Parti Bursa Milletvekili Adayı’

Siyasetin günlük çatışma ve polemikleri arasında, herkesin özlediği ve örnek alınması gereken çok özel bir diyalog ve uzlaşma ortamı

20

06 2018

Efkan Ala gündüzleri Bursa’ya gelip seçim çalışması için sahaya çıkıyor, geceleri Ankara’ya dönüp kamu reformunu hazırlıyor

Efkan Ala’nın geçmişinde hep önemli görevler var. En kritik dönemde üstlendiği Diyarbakır Valiliği gibi, Başbakanlık Müsteşarlığı gibi, İçişleri Bakanlığı gibi özel görevlerle hep toplumun karşısında oldu. Şimdi... devamını oku... | Paylaş!

06

06 2018

Bursa’da AK Parti kulislerinde Önder Matlı şaşkınlığı, Şanlıurfa’da Faruk Çelik çadırı!

Söylentiyi… Öğle saatlerinde bir dost sohbeti sırasında öğrendik. Öğleden sonra AK Parti kulislerinin de şaşkın olduklarını fark ettik. Söyleyen… “Önder Matlı 1 Kasım seçimi için aday olamayacakmış”... devamını oku... | Paylaş!

01

09 2015

Bu iddia çok konuşulur: Sandık görevlisi sayısından az oy alan partiler göreceğiz, çünkü…

Sürekli tekrarlıyoruz. Bu seçimin geçmişteki seçimlerin tümünden çok farklı yanları var. Sandığa güvensizlik konusu da bunlar arasında yer alıyor. Muhalefet partileri iktidara mensup kişilerin sandık sonuçlarını değiştirecekleri... devamını oku... | Paylaş!

06

06 2015

Sahada durum ne, seçmen nasıl bakıyor?.. Deneyimli siyasetçi Harun Akın’dan çarpıcı seçim gözlemi!

Hiç kuşku yok ki… Harun Akın deneyimli siyasetçi. Uzun yıllar Doğru Yol Partisi ve devamı Demokrat Parti’de siyaset yaptı. DYP döneminde İl Başkanlığı ve DP döneminde Genel Başkan Yardımcılığı yaptı. Pek çok seçim... devamını oku... | Paylaş!

14

05 2015

Önce Başbakan’la Hollanda’ya gitti, şimdi Cumhurbaşkanı ile Almanya ve Belçika’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Almanya’nın Karlsruhe ve Belçika’nın Hasselt kentlerinde Türkler’le buluşacak. Bu buluşmalar için Avrupa’ya giden Erdoğan’ın heyetinde AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Gürsel Dönmez de... devamını oku... | Paylaş!

10

05 2015

Başbakan Davutoğlu Avrupalı Türkler buluşması için Almanya’ya Bursa Adayı Gürsel Dönmez’le birlikte gitti

Başbakan Ahmet Davutoğlu, başlangıçta 72 il olarak planlanan yurt içi mitinglerini 81 ile çıkarmak için programı zorluyor. Bir yandan da, bu seçime etkileri daha fazla olacak yurt dışı seçmene yönelik çalışmalara ağırlık... devamını oku... | Paylaş!

05

05 2015

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun dikkat çeken farklı yaklaşımı: Önde giden değil, birlikte yürüyen!

Mehmet Müezzinoğlu’nu daha AK Parti İstanbul İl Başkanı olduğu dönemde Bursa’ya geliş gidişlerinden biliyoruz. Son dönemde Sağlık Bakanı olarak televizyonlardan ve katıldığı toplantılardan izliyoruz. Şimdiyse… AK Parti Bursa... devamını oku... | Paylaş!

03

05 2015

Başbakan Davutoğlu Avrupalı Türkler’le buluşmak için Almanya’ya giderken Bursa’dan kimi götürdü?

Başbakan Ahmet Davutoğlu, başlangıçta 72 il olarak planlanan yurt içi mitinglerini 81 ile çıkarmak için programı zorluyor. Bir yandan da, bu seçime etkileri daha fazla olacak yurt dışı seçmene yönelik çalışmalara ağırlık... devamını oku... | Paylaş!

03

05 2015

Batı ülkeleri Türkiye’de iktidar değişikliği mi istiyor?

Ermeni sorunu konusunda akademisyen olarak araştırmaları bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Gürsel Dönmez’le konuşmamızda, Batı’da bir anda ortaya çıkan Ermeni soykırımı desteği ile ilgili spekülasyonları... devamını oku... | Paylaş!

21

04 2015