Posts Tagged ‘AK Parti Bursa mitingi’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa mitingine ve Panorama Müzesi açılışına MHP lideri Bahçeli de katılıp sürpriz yapar mı?

İlk program… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçmiş seçimlerin çoğunda olduğu gibi Bursa mitingini yine son hafta yapması düşünülmüştü. Ancak son dakika değişikliğiyle AK Parti Bursa mitingi 15 Şubat Cuma... devamını oku... | Paylaş!

12

02 2019

Davutoğlu’ndan miting görünümlü, siyasi kitleli cadde konferansı: Mesele parti meselesi değil, memleket meselesi

Bir kez daha vurgulamakta yarar var: Seçimin zaten havası yoktu. Terörle siyasetin de havası kaçtı, hatta seçmenin hissedilmeyen ilgisi daha da azaldı. Öyle ki… İnsanlar bırakın kalabalık ortamlara eskisi gibi girmeyi, büyük... devamını oku... | Paylaş!

17

10 2015

Başbakan Davutoğlu’ndan Bursa’ya mesaj: Umut dolu halimizi hiçbir odağın bozmasına izin vermeyeceğiz

1 Kasım seçimi süreci başlarken ikisi Gökdere’de biri Merinos’ta olmak üzere Bursa’da 3 miting planlanmıştı. Gökdere’deki CHP mitingiyle Merinos’taki SP mitingleri 11 Ekim Pazar günü yapılacaktı. Ancak, Ankara’da yaşanan ve... devamını oku... | Paylaş!

16

10 2015

AK Parti Gökdere’de miting meydanını kavşak içinden bulvara çıkardı, Bursaray durmayacak!

Pazartesi akşam saatlerine kadar ertelenme olasılığı olan AK Parti Bursa Mitingi’nin planlandığı gibi 16 Ekim Cuma günü yapılacağı kararıyla birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun terör saldırısı sonrası Türkiye’ye mesaj... devamını oku... | Paylaş!

15

10 2015

Türkiye’nin gözü, terör saldırısı sonrası ilk mitingde: Davutoğlu en kritik mesajları Gökdere’den verecek!

Başlangıçta… AK Parti Genel Merkezi tarafından Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun miting programında, 13 Ekim olarak yer aldı. Ne var ki… “Tayyip Bey Bursa mitingini hep son hafta yapardı” uyarısı gelince AK Parti mitinginin tarihi 16... devamını oku... | Paylaş!

15

10 2015

AK Parti’nin yeni konsepti… Davutoğlu “Teröre Karşı Birlik” mitingleriyle Bursa’dan meydana çıkıyor

Cumartesi günü Ankara’da yaşanan cumhuriyet tarihinin en kanlı ve en büyük terör saldırısı sonrası seçim çalışmalarını donduranlardan biri de AK Parti Genel Başkanı olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu’ydu. Katliam sonrası... devamını oku... | Paylaş!

13

10 2015

Beklenen karar Ankara’dan geldi ve AK Parti mitingi 3 gün ertelendi: Davutoğlu 16 Ekim’de Gökdere’de

1 Kasım seçimi için Bursa’da yalnızca iki parti meydana çıkacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 11 Ekim Pazar günü saat 17.00’de Gökdere Meydanı’na geliyor. AK Parti Genel Merkezi de miting tarihini 13 Ekim Salı olarak... devamını oku... | Paylaş!

06

10 2015

Meydanda rekabet doğdu… AK Parti ilk kez meydanı dolduramayınca CHP umutlandı

Cumartesi günü… Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ilk Bursa mitingini izlemek için Gökdere’ye gittiğimizde gördüklerimizi Olay Televizyonu canlı yayınında Ramazan Düzgün’e şöyle yorumladık: “Geçmişte AK Parti kendi... devamını oku... | Paylaş!

19

05 2015

7 Haziran için CHP’den en özel seçim yöntemi: Sandık sandık seçmen markajı!

Ortada seçim havası yok, ama sandığa 20 gün kaldı. Seçmenin ilgisiz göründüğü bu süreçte, siyasetçilerin de havaya giremedikleri izlenimi var. O nedenle… Siyasi partiler özel yöntemlerle seçim çalışmalarını... devamını oku... | Paylaş!

16

05 2015

Sandıktan sonra MHP meydanda da iddialı: Hedef, Gökdere’de Bursa’nın en büyük mitingi

Bu seçim döneminin Bursa’daki ilk mitingini 8 Mayıs Cuma günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yapacak. Gökdere Meydanı’nda saat 14.00’te  başlaması planlanan mitingde konuşacak olan Bahçeli daha sonra Balıkesir’e... devamını oku... | Paylaş!

04

05 2015