Etiket: AK Parti Gençlik Kolları

Belediye meclislerine aday olan AK Parti Gençlik Kolları üyeleriyle adaylık görüşmeleri yapıldı

Kuşku yok ki… Milletvekili ve belediye başkan aday adaylıklarında olduğu gibi, belediye meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularında da rekoru AK Parti kırdı. Üstelik… Gençlik Kolları’ndan en çok aday adaylığı başvurusu da AK Parti’ye geldi. Gerçi… Ana kademelerde, yani ilçe yönetimlerinde aday adaylarıyla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ahmet Yıldız, Sri Lanka hükümeti tarafından Fahri Konsolos atandı

Sri Lanka coğrafi olarak Güney Asya’da bir ada ülkesi. Çevresel tarifle de, Hindistan’ın 31 kilometre güneyinde ve Hint Okyanusu’nda bulunuyor. Geçmişte Seylan olarak anılan 21 milyon nüfuslu Sri Lanka’nın artık Bursa ile bir bağı var. O bağ da, Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ahmet Yıldız oldu. AK Parti... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Büyükşehir’den genç Ayşe Hacıoğlu’na yeni görev: Büyükşehir Belediyesi Şehir Kütüphanesi Müdürü oldu

Ayşe Hacıoğlu’nu ilk olarak rahmetli Semih Pala döneminde Bursa Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı olarak tanıdık. AK Parti Gençlik Kolları’ndan yetişen bir genç olarak önemli organizasyonlar üstlendi. Ardından… 2011 genel seçiminde gençlik kontenjanından AK Parti Milletvekili Adayı oldu. Fakat seçilemeyince Kent... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’de Boynukalın gençlik kurultayına 3 gün kala gitti, yerine İnegöllü bir Bursa çocuğu geldi!

Ana kademe olan teşkilat kongrelerini seçim öncesi tamamlayıp kurultayını da seçim sonrası yapan AK Parti’de kadın ve gençlik kollarının teşkilat kongreleri bitti ve sıra kurultaylara geldi. Bu süreçte… 6 Aralık’ta yapılması planlanmışken 20 Aralık’a ertelenen Gençlik Kolları Kurultayı’nda şok bir gelişme... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’de gençlik kolları bekleyişi Nilüfer kongresiyle bitti

Ana kademe olan ilçe ve il kongrelerini tamamlayan AK Parti, teşkilatlanma yapısı gereği işleyişte çok önemsediği kadın ve gençlik kolları kongrelerinin de sonuna geliyor. Kadın kollarının kongrelerinden, prensip kararları doğrultusunda yaşanan değişimler dışında kulislerin ilgisi çekecek bir haber... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Kent Konseyi’nden Müzeler’e transfer: Ayşe Hacıoğlu!

Ayşe Hacıoğlu’nu ilk AK Parti Gençlik Kolları’nda tanıdık. 2011 milletvekili genel seçiminde AK Parti’nin milletvekili aday listesinde yer buldu. Seçilebilir sıra olmasa da yüksek performansıyla dikkat çekti. Sonrasında, Bursa Kent Konseyi’nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak gördük. Konsey’in başarılarında... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et