Posts Tagged ‘AK Parti Genel Merkezi’

İptal isteği seçimden bir hafta sonra dillendirilmeye başlandı

Seçimin ertesi günüydü… İstanbul’daki seçim sonuçlarına yönelik itirazlar, iddialar havada uçuşurken Seçim Kurulları kararıyla yeniden sayılan sandıkların başında partiler nöbet tutuyordu. Olay gazetesindeki sütunlarımızda 6... devamını oku... | Paylaş!

09

05 2019

Seçim sonrası Ankara siyasetinde yeni gündem: AK Parti’nin gündeminde “Revizyon mu, olağanüstü kurultay mı?” tartışması var

31 Mart’ta sandığın mesajını alan AK Parti belediye-vatandaş ilişkisine yöneldi: Belediyeler tebdili kıyafet sürekli denetlenecek

Hafta sonu… 700 civarı belediye başkanıyla il başkanlarını Ankara Kızılcahamam’da 3 günlük değerlendirme kampına alacak olan AK Parti Genel Merkezi şu günlerde çok faal. Çünkü… Kızılcahamam kampı öncesi Cumhurbaşkanı Recep... devamını oku... | Paylaş!

25

04 2019

AK Parti’de beklenen atama… Genç siyasetçi Ali Erbay AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı oldu

1 Aralık günü AK Parti’de aday adayı olmak için istifa eden 8 ilçe başkanından 6’sı belediye başkan adayı gösterildi. İstifa edenlerden 7’sinin yerine de yeni başkan atandı. Atama yapılmayan tek ilçe Yıldırım’da da başkan... devamını oku... | Paylaş!

06

02 2019

Bursa’da AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayları belli oldu, Mudanya adaylığı ittifak anlaşması gereği MHP’nin oldu

Cumhur İttifakı’nda MHP Bursa’dan da ilçe bekliyor, fakat AK Parti’de farklı bir düşünce oluştu

AK Parti Genel Merkezi’ndeki eski dost 17 ilçenin muhtemel adaylarını aktarınca, “Fakat MHP Bursa’da da ilçe bekliyor” deme gereği hissettik. O da, AK Parti eğilimini aktardı: “MHP’nin istediği ilçeler var. Buna karşın AK... devamını oku... | Paylaş!

09

01 2019

Nefesler tutuldu, herkes açıklamayı bekliyor… İşte AK Parti’de Genel Merkez gündemindeki 17 ilçenin ‘muhtemel’ adayları

AK Parti Genel Merkezi’nde yaşananları ya da karar ortamları olmasa bile koridorlarındaki konuşmaları duyabilen bir dostumuz var. Onun duyduğu kulis notlarını da bu sütunlarda paylaşıyoruz. Güne yine o dostla sohbet ederek başladık.... devamını oku... | Paylaş!

09

01 2019

AK Parti’de Üst Kurul’dan çıkan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne giden 3 adaylı listede 2 büyük sürpriz var

Kulağımıza gelenlere göre… AK Parti Genel Merkezi’nde aday belirleme çalışmalarını yürüten Üst Kurul yaptığı değerlendirmelerin sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önüne Osmangazi için 3 kişilik liste... devamını oku... | Paylaş!

29

12 2018

Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, ‘İnsanlığa Umut Türkiye Sergisi’ açılışında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Aralık’ta kutlanan Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında dikkat çekici bir etkinliğe katıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen İnsanlığın Medeniyeti konulu programda önemli... devamını oku... | Paylaş!

12

12 2018

Belediye Meclisleri için AK Parti’nin prensip kararı: Meclislerde kadın üye sayısı artacak, her belediyede 1 kadın başkan yardımcısı olacdk

Şunu biliyoruz: AK Parti önümüzdeki döneme kentlerin yenilenmesi süreci olarak bakıyor ve belediye başkan adaylarını buna göre belirliyor. Nitekim… İlçelerin belediye başkan adayları için AK Parti Genel Merkezi’nde yürütülen... devamını oku... | Paylaş!

02

12 2018