Posts Tagged ‘AK Parti İl Başkan Yardımcısı’

Bursa siyaseti Gümülcine tarihi çarşısında… Hakan Çavuşoğlu Bursa’da seçim çalışması yapar gibi dükkanları tek tek ziyaret edip hatır sordu

17

04 2019

Feridun Özyüksel’in heyecanı farklı… Yaşamının bütün anılarının geçtiği mahalle için siyaset yapacak

Feridun Özyüksel’i uzun yıllardır tanırız. Merkez sağdan başlayan siyasi yaşamında ve sivil toplum örgütlerinde hep Yıldırım için çalıştı. Kısa adıyla YILSİAD olarak tanınan Yıldırım Sanayicileri ve İşadamları... devamını oku... | Paylaş!

24

03 2019

6 yıl önce ziyarete gelen BİHMED yönetimi bugün için 1 Bakan yardımcısı, 2 de başkan çıkardı

Tarih 20 Kasım 2012… Kısa adıyla BİHMED olarak bilinen Bursa İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin yönetim kurulu ziyaretimize geldi. O dönem… BİHMED Başkanı olarak Halil Eldemir görev yapıyordu. Eldemir 2015... devamını oku... | Paylaş!

06

08 2018

Ankara dostluğu… Feridun Özyüksel, Genelkurmay Başkanı Yaşar Paşa’yı selfili anı fotoğrafıyla kutladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun çalışma ekibinde yer alan ve Danışmanı olarak en yakınındaki odada oturan Harun Akın’ın oda komşusu, geçen yıla kadar Jandarma Genel Komutanı olan, geçen yıl da Kara Kuvvetleri Komutanı olan... devamını oku... | Paylaş!

13

07 2018

İçinden çıktığı Gençlik Kolları’nın heyecanını, yetiştiği yerel yönetimin deneyimini taşıyor: Atilla Ödünç Bursa için çalışmaya kararlı

2003-2008 döneminde Gökay Bilir’in AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı olduğu yönetimde Atilla Ödünç başkan yardımcısıydı. 24 Haziran seçimi için Ödünç milletvekili adayı olarak sahaya çıkarken, İl Başkan Yardımcısı... devamını oku... | Paylaş!

10

07 2018

Siyasete ‘mutlu gün’ molası… AK Parti camiası seçim çalışmaları için sahaya çıkmadan önce düğünde bir araya geldi

Hafta sonunda AK Parti İl Başkan Yardımcısı Feridun Özyüksel ve Ayla Özyüksel çiftinin kızları Dilay’la BUSKİ eski Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı ve Fadime Çetinavcı’nın oğulları Şükrü Çetinavcı’nın... devamını oku... | Paylaş!

11

05 2018

İnegöl’de vefa… Bir dönem İnegöl siyasetine damga vuran ve hastanede olan Sadri Demirtaş’ı Başkan Alinur Aktaş ziyaret etti

Anımsıyoruz da… Mayıs 1983’te Anavatan Partisi kurulduğunda, siyasete yeni girmiş isimler arasında 3 genç ilçe başkanı dikkat çekiyordu: Mustafakemalpaşa’da Mehmet Gedik, Mudanya’da Erol Demirhisar, İnegöl’de Sadri... devamını oku... | Paylaş!

26

04 2018

Burgaz sahilinde vatandaşlarla sohbet ederek gezinti yaptı… Efkan Ala Bursa’ya da, siyaset çalışmasına da alıştı

Pazar günü, akşama doğru saatleriydi. Yazımızı bitirip gazeteye gönderdikten sonra Güzelyalı Yat Limanı’nı dolaşıp hava almaya çıktık. Karşımıza İçişleri eski Bakanı Efkan Ala ile AK Parti İl Başkan Yardımcısı Davut... devamını oku... | Paylaş!

12

04 2017

Başbakan Bursa’nın ihtiyacını sordu, AK Parti İl Başkanı Torun 2 istekte bulundu: Metroyu devlet üstlensin, hızlı tren bitsin!

Gerçi… Siyasetin gündemi Ankara merkezli olarak çok sık değişiyor ve ilgi dışa kayıyor. Fakat Bursa’nın gündeminde de çok önemli kent konuları var. Üstelik… Yerelin konuları, vatandaşa doğrudan dokunan sorun olarak... devamını oku... | Paylaş!

27

11 2016

Müezzinoğlu: Millet çok ağır bedeller ödediği için hatanın maliyetini biliyor

Konuk Sağlık Bakanı olunca, doğal olarak sohbet sağlık sorunları ve yatırımları üzerine yoğunlaşıyor. Üstelik sağlık konusu herkesi ilgilendirdiği için, konuşulacak çok şey oluyor. Yine de… AK Parti İl Başkanı Cemalettin... devamını oku... | Paylaş!

05

06 2015