Etiket: AK Parti İl Başkanı

Valilikteki bayramlaşmada protokol yolları konuştu, Hakan Çavuşoğlu rakamı açıkladı: Bayramın ilk günü otoyoldan 34 bin araç geçiş yaptı

Kim ne derse desin… Yolun güzergahı, mesafesi, üzerindeki tesisleri, hatta bugün olduğu gibi otoyolun geçiş ücreti tartışılabilir. Bunlar doğal. Eleştiren olur, öven olur, önerisi olan da bulunur. Ancak… Şu bir gerek ki yol olmadan olmaz. Hele yolun gerekliliğinin tartışmak hiç doğru olmaz. O bakımdan… Ücretli ya da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İkiz kız bebek bekleyen AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü’ye Cumhurbaşkanı Erdoğan ilgi gösterdi

Pazar akşamı, Merinos’ta AK Parti teşkilatlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın buluşmasında renkli sahneler de yaşandı. Örneğin… Programın sonunda ilçe başkanlarıyla toplu fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sırada yanında bulunan İl Başkanı Ayhan Salman’dan Mudanya İlçe Başkanı İnci... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Teşkilata daha fazla zaman ayırmak isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan 2 ziyareti iptal edip erkenden Merinos’a geldi, masasındaki herkesi uzun uzun inceleyerek sanki fotoğraf çekti

Siyasette… Vatandaşın katılımı için çağrı yapılan toplantıların açıklandığı saatten en az 1 saat sonra yapılacağı bilinir. Mitingler için de böyle. Hele liderlerin katılacakları mitinglerde 3 saati bulan sarkmalar yaşanır. Bugüne kadar… Açıklanan saate uyan iki lider izledik. Biri rahmetli Süleyman Demirel’di.... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Vali başkanlığındaki milletvekilleriyle toplantıda bürokratlara siyasi irade uyarısı: Hızlı tren, dağ yolu, ulaşım dosyalar masanızın üstünde bulunsun!

Daveti… Bursa Valisi Yakup Canbolat yaptı, toplantının başkanlığını da üstlendi. Bir anlamda, yatırımcı bakanlıkların Bursa’daki il müdürleriyle AK Parti’nin Bursa milletvekillerini buluşturdu. Toplantıda… Milletvekillerinin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ‘felsefi’ mesajında kime ne söylemek istedi?

Sosyal medyayı iyi kullanan siyasetçilerden olan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman felsefi bakışı olan özel kapsamlı ve hedefli bir mesaj paylaştı. Salman… Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la birlikte fotoğrafının yer aldığı sosyal medya paylaşımında şunu yazdı: “Kötülerin kazanması için iyilerin de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette koordinasyon… AK Parti milletvekilleriyle önce ilçe başkanlarını, sonra da İl Yönetim Kurulu’nu buluşturdu

Siyasette… Teşkilat koordinasyonunu en çok önemseyen ve en başarıyla uygulayan parti denilince, akla AK Parti geliyor. Çünkü… Parti içinde iletişim, koordinasyon ve organizasyon aksamadan yürüyor. Nitekim… Pazartesi günü öğleden sonra ilçe başkanları toplantısı vardı. Saat 14.00’de başlayıp 16.00’ya kadar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti İl Başkanı Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş davet ettiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan Bursa’ya bayramdan sonra gelecek

Cuma günü, AK Parti’nin her ay düzenli olarak yaptığı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı sonrasında Bursa üzerine özel bir görüşme gerçekleşti. Görüşmede… AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş yaklaşık 20 dakika Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Bursa... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’ya yönelik planlar ve programlar gözden geçirdiler… AK Parti Bursa milletvekilleri ailece İnegöl’de buluştu

Meclis’te yoğun geçen bir çalışma döneminin ardından Bursa’ya dönen AK Parti milletvekilleri, eski il başkan yardımcısı ve İnegöl eski ilçe başkanı olan Bülent Temelli’nin İnegöl’de açtığı restoranda ailece buluştular. AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Milletvekilleri ve başkanlar gezdikleri Şehir Hastanesi’ne hayran kaldılar: Bursa tarihinin en değerli sağlık hizmetlerinden biri

Kararı 2012 yılında alındı… Şehir Hastanesi’nin Doğanköy’e yapılması kararıyla birlikte Ankara’daki süreç hızlı işledi ve ihalesi hemen yapıldı. Ne var ki… Kamulaştırma başta olmak üzere yasal zorluklar yaşanınca uzun süre yer teslimi yapılamadı. 2017 yılında yer teslimi yapıldıktan sonra da inşaatı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu dönem birliktelik görüntüsüne önem veren AK Parti’li başkanlar aileleriyle birlikte sahur yaptılar

Gördüğümüz şu: AK Parti bu dönem birliktelik görüntüsüne önem veriyor. Milletvekillerinin her yere topluca gitmeleriyle başlayan sürece yeni seçilen belediye başkanları da eklendi. Nitekim… Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın davetiyle AK Parti’li milletvekilleri, belediye başkanları ve İl Başkanı Ayhan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et