Etiket: AK Parti İl Yönetim Kurulu

AK Parti’de Cumhurbaşkanı seferberliği… FSM Bulvarı’ndaki hastane alanında ilk mitingi pazar günü Erdoğan yapacak

Seferberlik… Geride bıraktığımız hafta sonu başladı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu başkanlığında, başta AK Parti’nin il yönetim kurulu olmak üzere ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla toplantılar yapıldı. Toplantılara Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Merak edilen sorunun cevabı: AK Parti’de yönetim listesi değişime uygun ve merkeze açık olacak, DYP/DP’li isimler sürpriz değil

Rakam şaşırtıcı… Ayhan Salman’ın oluşturacağı AK Parti İl Yönetim Kurulu için CV verenlerin sayısı 800’ü aşmış, Salman da başvuranların büyük bölümüyle görüşmüş. Bu kadar çok başvurudan güçlü liste çıkarmak seçme şansı açısından kolaylık, ama eleme yapmak da çok zor olur. Konuştuğumuz dostlar... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin yeni il başkanı Salman il yönetimini oluşturma sürecinde finale geldi, ama uyması gereken çok kritik kriterler var!

Eğer… Bir aksilik olmazsa, ya da süreç uzamazsa, AK Parti İl Başkanı olarak görevdeki 16. gününü yaşayan Ayhan Salman yeni il yönetim kurulu listesini bu hafta sonu tamamlayıp önümüzdeki hafta Ankara’ya götürecek. Gerçi… Göreve gelir gelmez bayram araya girdi ve bu kısa süreçte bayramlaşmayla kamuoyu karşısına... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gece il yönetim kuruluna veda yemeği veren Torun, Ankara’ya gidip istifa edince AK Parti’de değişimin yolu resmen açıldı

Kuruluştan beri devam eden bir gelenek oluştu… AK Parti İl Yönetim Kurulu her pazartesi akşamı haftalık olağan toplantısını yapıyor. Pazartesi akşamı da, her pazartesi olduğu gibi yönetim toplantısı vardı. Ne var ki… Geçen hafta, kongrede aday olmayacağını ve görevi bırakacağını açıklayan İl Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’dan destek: Büyükşehir çalışıyor, trafikte çözüm yakında

Kent gündeminde en ön sırayı alan trafik sıkışıklığı konusunda AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’un yaklaşımı şu: “İl Yönetim Kurulu toplantılarında trafik konusunu ele alıyoruz. Belediye başkanlarımızla her ay yaptığımız toplantılarda da bunu görüşüyoruz.” Şunu özellikle vurguladı: “Büyükşehir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başkan Altepe, trafik sıkışıklığına çözüm projelerini AK Parti İl yönetimine anlattı

AK Parti İl Yönetim Kurulu’nun pazartesi akşamı yaptığı son toplantının konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe oldu. Ulaşım konusuyla ilgili tüm bürokratlarıyla birlikte yönetim kurulu toplantısına katılan Altepe ulaşımla ilgili hem yapılanları anlattı, hem de gündemlerinde olan projeler hakkında bilgi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti’nin yeni Bursa Koordinatörü sürpriz yapıp yönetim toplantısına katıldı, herkesle bire bir görüştü

Haber… Pazartesi akşamının geceye doğru saatlerinde AK Parti kulislerinde, hızla yayıldı. Birbirlerini arayanlar, “Duydun mu, Bursa Koordinatörü gelip İl Yönetim Kurulu toplantısına girmiş” diye söze başlayıp “Yönetim kurulu üyeleriyle tek tek görüşüyormuş” diye ekliyordu. Başka partiler için koordinatör... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başbakan’la görüşüp dinlediler, Bakanlarla bir araya geldiler… AK Parti Bursa, Ankara’dan mutlu döndü

Tam anlamıyla Ankara çıkarması oldu. AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu ve komisyon başkanları Ankara’da Bursa’nın 2 Bakanı ve milletvekilleriyle durum değerlendirmesi yaparak başladıkları Ankara seferinden Bursa’ya çok mutlu döndüler. Çünkü… Hem Bursa ile ilgili konuları... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Bursa heyetinin ziyaretinde Spor Bakanı Kılıç söz verdi: Timsah Arena’ya milli maç verilecek

Dolu dolu bir programla planlanan Ankara Harekâtı’nın ilk günü verimli geçti. AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve İl Yönetim Kurulu güne Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Bursa milletvekilleriyle kahvaltılı toplantı yaparak başladı. İlk toplantıda… Bursa’nın genel konuları ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Tartışma çıkınca yarım kalan AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında küçük kıyamet!

AK Parti İl Yönetim Kurulu’nun pazartesi akşamı yapılan toplantısında adeta küçük kıyamet koptu. Fırtınayı çıkaran da, İl Başkanı Cemalettin Torun’a yöneltilen “Görevden alınacağınıza dair yazılar çıkıyor, aslı nedir?” sorusu oldu. Bunun üzerine… Torun sözü aldı ve aleyhinde çalışanlar olduğunu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et