Etiket: AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı

Nilüfer’i yönetenler buluşmasında adaylar ve partilerin ilçe başkanları bir arada… Siyasetin özlediği tablo bu

Organizasyonu… Nilüfer Muhtarlar Derneği yaptı. Cumartesi sabahı Nilüfer’i Yönetenler adıyla gerçekleştirilen kahvaltılı buluşma çok özel görüntüler de ortaya koydu. Çünkü… Kahvaltıya Nilüfer’i yöneten muhtarlar yanında kaymakamlık ve belediye temsilcileri ile birlikte Nilüfer’i yönetmeye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Şenol Güneş’e ikizi kadar benzeyen Celil Çolak Büyükşehir aday adayı olarak iddialı: Kentsel dönüşüm benim işim

Celil Çolak iki dönem AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı olarak görev yaptı, bir dönem Nilüfer Belediye Meclisi’nde bulundu. Siyasetten önce de Harita Mühendisleri Odası Başkanı olarak kent adına çalışıyordu. Bununla birlikte… Bir dönem Bursaspor’u da çalıştıran Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e ikizi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak görevinin son günlerinde, ama yeni seçilmiş gibi çalışıyor

Fotoğraf ilgimizi çekti… AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ve Kadın Kolu Başkanı Fatoş Şahintürk perşembe günü Öğretmenler Günü kutlaması için Nilüfer’in en uzaktaki dağ köyleri olan Güngören ve Yaylacık’a gitmişler. Oysa… Çolak’tan AK Parti Nilüfer kongresinde aday olmaması istendi, yerine de... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda AK Parti Nilüfer Kadın Kolu’ndan Nilüfer’e özel kutlama: Zafer Konseri

Kuşku yok ki… Nilüfer ilçesi AK Parti açısından farklı ve zor bir yer. Çünkü, Nilüfer seçmeniyle AK Parti bir türlü uyum sağlayamıyor. Bu nedenle… AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak bazen belediyeye muhalefet çıkışları, bazen siyasi stratejileriyle seçmene ulaşma çalışmalarını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Nilüfer teşkilatı 45 kişiyle Ankara’ya çıkarma yaptı, Başbakan Yıldırım’ı dinledi

TBMM’de salı günleri yapılan siyasi partilerin Grup Toplantıları aynı zamanda partilerin teşkilatlarıyla buluşmalarını da sağlıyor. Nitekim… AK Parti Grubu’nun bu haftaki toplantısına Nilüfer İlçe yönetim kurulu, ilçe kadın kolu ve mahalle başkanları da katıldılar. AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nilüfer’de geleneğe dönüşen tercihi değiştirmek için, AK Parti geleneğinde olmayan muhalefeti öğreniyor

Siyasi tablo ortada… Mustafa Bozbey 1999’da DSP’den seçildiği Nilüfer Belediye Başkanlığı’nı 2004, 2009 ve 2014’te CHP’den seçilerek sürdürüyor. 17 yıldır görevde. Bu sürede… Nilüfer’le özdeşleşti ve birbirlerini tamamlayan iki marka haline geldi. O nedenle, 2004’ten beri AK Parti her seçimde daha ciddi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Nilüfer Belediye Meclisi’nde Bozbey’in faaliyet raporuna kabul oyu veren AK Parti karar düzeltme istedi

Bursa’da Büyükşehir’in yanı sıra 15 ilçede AK Partili belediye başkanı var. 2 ilçedeyse AK Parti muhalefette. O 2 ilçeden biri olan Nilüfer’de ilginç bir gelişme yaşandı. 11 Nisan günü yapılan Nilüfer Belediye Meclisi toplantısında Başkan Mustafa Bozbey’in faaliyet raporu görüşülüyordu. Belediye Meclisi Üyesi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bozbey’in itiraz ettiği “kentsel dönüşümde emsal artışı” için AK Parti Nilüfer kararlı: Bu işten geri dönüş yok!

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey kent nüfusunu arttıracağı, otoparkları yetersiz hale getireceği, trafiği yoğunlaştıracağı gibi gerekçelerle kentsel dönüşümde 0.50 emsal uygulamasına karşı çıkarken, Nilüfer’de muhalefet partisi konumunda olan AK Parti tam aksi görüşte. Örneğin… AK Parti Nilüfer İlçe... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Alpaslan Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın demokrasi mücadelesinin anlattığı kitabıyla Beştepe’de

Bursa siyaset kamuoyunda Alpaslan Yıldız önce AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı olarak dikkat çeken çalışmalar yaptı. Yıldız halen AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve yeni oluşturulan Turizm ve Kültür Komisyonu Başkanı olarak görev yapıyor. Bununla birlikte… Uzun araştırmalar sonucu geçen yıl, Cumhurbaşkanı Recep... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et