Etiket: AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu’ndan kampanya: Bir Fidan Dik, Adı Eren Olsun! Toprakla Buluşsun, Eren’ler Varolsun!

Daha önce… 15 Temmuz hain darbe girişimini engellemek için şehit olan Ömer Halisdemir’in Niğde’deki evine giden AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları ve yönetimi, bu kez Eren Bülbül için Maçka’daydılar. Eren’in şehit düştüğü yerden toprak getiren AK Parti Osmangazi gençleri, “Bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bu gençler için vefa önemli… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu, ülkeyi duygulandıran Eren Bülbül’ün yıldönümünde Maçka’da mezarındaydılar

2 yıl önceydi… PKK’lı teröristler Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 15 yaşındaki Eren Bülbül’ü şehit ettiler. Saldırı sonrası ortaya çıkan Eren Bülbül’ün 24 Haziran 2017 tarihli Facebook paylaşımı ise ülke genelinde duygu fırtınası estirdi: “Biri de çıkıp demiyor ki: Eren iyi ki varsın.”... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Çocukları Panorama Müzesi’nde gazilerle buluşturdular, ‘kitaplı tarih yolculuğu’ yaptırdılar: Bu gençleri alkışlamak gerel

Alkışlanacak girişimi… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu yaptı. Biz de Başkan Hakan Köprülüoğulları’ndan dinledik Dedi ki: “Osmangazi Gençlik Kolu olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Kitap Haftası etkinliğini birleştirdik.” Özel programı anlattı: “Çocuklarımızı Panorama 1326 Fetih Müzesi’nde... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başbakan Binali Yıldırım Bursa’da 517 bin gencin adına yazılmış özel mektup gönderdi, mektuplar elden teslim ediliyor

Referandumda hayır cephesine liderlik eden CHP sözcülerinin başlangıçta seçilme yaşını 18’e indiren düzenleme için “Meclis çoluk çocukla dolacak” demeleri gençleri referandumun en önemli hedef kitlesi haline getirdi. Bu kapsamda… AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi organizasyonuyla, Başbakan Binali Yıldırım 18-30... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu yeni seçmenlere yönelik kompozisyon yarışması düzenledi, ilk 3’e giren liseliler Başbakan’la tanıştı

Son dönemde… Gençlik kolları siyasetine farklı bir boyut ve hareket getiren Semih Peksert, vatani görevini bitirip AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı olarak yeniden siyaset sahasına döndü. Hatta… Fırtına gibi döndüğünü ve hızlı bir başlangıç yaptığını söylemek bile mümkün. Önce… AK Parti Osmangazi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette usta-çırak deneyim paylaşımı… Faruk Çelik gençlerle buluşuyor

2 ay kadar oluyor… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, yönetimiyle birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’i ziyaret etti. Gençlik ve kadın kolu başkanlarının da bulunduğu ziyarette Çelik sohbet sırasında Osmangazi’yi mahalle mahalle sordu. Bakan Çelik’in mahalleleri bu kadar iyi bilmesi ve... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu’nun üretken başkanı Semih Peksert’ten siyasete askerlik molası

Son dönemde… “Sınır nöbetindeki Mehmetçik’e mektup” gibi Türkiye genelinde örnek alınıp uygulanan projelere imza atan AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Semih Peksert telefon etti. Vatani görevini yapmak üzere Kastamonu’ya gidiyormuş. Acemi eğitiminin ardından da Ankara’da Çankaya’ya gelecekmiş. Telefonda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa’dan giden mektup Şırnak’taki sınır karakolunda işte böyle okundu

Açıkça söylemek gerekirse… AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Semih Peksert ve yönetiminin, şehit cenazelerinin sık geldiği günlerde sınırda nöbet tutan Mehmetçiklere moral olması için Ördekli Kültür Merkezi’nde düzenlediği mektup yazma etkinliğini bu sayfalara taşırken bu denli etkili olacağı ve ilgi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Faruk Anbarcıoğlu’nun duygusal anları… Sınır nöbetindeki Mehmetçik’e mektup yazdı, Şırnak’tan telefon geldi!

Yılın son günleriydi… AK Parti Bursa eski Milletvekili Faruk Anbarcıoğlu 3 gün önce dünyaya gelen dördüncü torununu görmek ve koklamak için İstanbul’a gidiyordu. Aynı zamanda iyi bir şair olan Anbarcıoğlu, her zaman yaptığı gibi Topçular-Eskihisar arabalı vapurunda otobüsten indi, deniz üstündeki martılarla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et