Etiket: AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı

AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu’ndan kampanya: Bir Fidan Dik, Adı Eren Olsun! Toprakla Buluşsun, Eren’ler Varolsun!

Daha önce… 15 Temmuz hain darbe girişimini engellemek için şehit olan Ömer Halisdemir’in Niğde’deki evine giden AK Parti Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı Hakan Köprülüoğulları ve yönetimi, bu kez Eren Bülbül için Maçka’daydılar. Eren’in şehit düştüğü yerden toprak getiren AK Parti Osmangazi gençleri, “Bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Cavit Çağlar, ziyaretine gelen AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çözmez’ke teşkilat siyaseti üzerine sohbet ettiler

Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar siyaseti en tepede, Demirel hükümetlerinin 2 numarası olarak yaptı, ama Adalet Partisi’nde üye ve delege olarak başladı. O bakımdan… Döneminde teşkilat siyasetini çok önemsediği gibi, günümüzdeki teşkilat çalışmalarını ilgiyle izliyor. Nitekim… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez: MHP teşkilatı da bizim kadar istekli ve heyecanlı, iki teşkilat olarak uyumluyuz

Belediye meclisi aday listesinde paylaşımın nasıl yapılacağı AK Parti ve MHP arasında görüşme konusu oldu, ama listede hiç sorun yaşanmadı. O anlamda… MHP’nin önerdiği isimler listede mutabakattaki sıralarına hemen yazıldı. Bu süreci… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez şöyle özetledi: “MHP ile liste... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Merinos’ta siyasetin renkli görüntüsü: Yeşil atkılılar Mustafa Dündar’ın heyecanını yükseltti, AK Parti aday tanıtım toplantısını coşturdu

Hepsinin de boynunda yeşil atkı vardı, üzerinde beyaz baskıyla Osmangazi yazıyordu. Merinos’a cadde yönündeki Su Kulesi kapısından girdiler. Önde… Davul-zurna ekibi vardı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Çömez kol kola yürüyorlardı. Arkadan da Osmangazi teşkilatı... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ulucami’de son yıllarda Bursa geleneği oluştu: Yılın ilk sabah namazında bayram namazı gibi dolup taşıyor, caddede trafik duruyor

Son yıllarda oluşan ve giderek büyüyüp Bursa geleneği olarak akıma dönüşen bir durum var: Yeni yılın ilk sabah namazında Ulucami dolup taşıyor. Salı sabahı da öyle oldu. Ulucami dışına taşan kalabalık bayram namazlarından farklı değildi. Ayrıca… Atatürk Caddesi’nde trafik iki taraflı parklanmalarla... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

“Yarın seçim olsa hazırız” diyen AK Parti Osmangazi İlçe Ufuk Çömez startı verdi: Sandıkta oturacak görevliler bile hazır

Ufuk Çömez yerel siyasetin gülen yüzlerinden biri olarak dikkat çekiyor. AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı olarak görev üstlendiğinden beri de vatandaşla sıcak temas konusunda başarılı çalışmalar yapıyor. Çay içerken… Osmangazi’de neler yaptıklarını da anlattı: “Tam kadro sahadayız ve mahallelerdeyiz. Hediyemizi... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Avcılar’dan gelen engelli genç, AK Parti Osmangazili gençlerin yaptığı asker kınası ve uğurlamayla hayaline kavuştu

Adı Anıl Bozkaya. 24 yaşında, engelli bir genç. Ailesiyle birlikte İstanbul Avcılar’da yaşıyor, fakat Bursa’ya karşı özel bir ilgisi var ve sürekli Bursa’yı takip ediyor. Ayrıca, Bursalı olmamasına karşın Bursaspor taraftarı. Bir gün… İnternetten Bursa’da neler olduğunu tararken AK Parti Osmangazi Gençlik... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

AK Parti 1. Bölge Adayı Refik Özen’den saha izlenimi: İmar barışı olumlu yansıyor, vatandaş memnun

Çocukluğu ve gençliği çarşıda geçti. Rahmetli babası Kamil Özen’in Cumhuriyet Caddesi’nde toptan züccaciye, rahmetli amcası Abidin Özen’in de Çancılar’dan Cumhuriyet Caddesi’ne inişte Abidin Usta Lokantası vardı. O nedenle… Hep çarşının ve toplumun içinde oldu. Bu da siyasetine... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Son saate kadar sır gibi saklanan AK Parti’nin 3 öğrencili, demografik temsil ve teşkilat ağırlıklı listesinde Refik Özen sürprizi

Açıkçası… Aday listesinin son saate kadar belli olmadığı bir süreci AK Parti için ilk kez yaşıyoruz. Nedeni de şu: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, listeleri şekillendiren AK Parti Genel Merkezi’ndeki Üst Kurul’u da, il il milletvekili sayısının 3 katı aday adayından oluşan listeleri devre dışı bıraktı. Aday... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

İl Başkanı Cemalettin Torun istifasını vermek için Ankara’da, temayülden çıkan 3 isim masada… AK Parti’de karar artık Ankara’nın

Gerçi… Uzadıkça karıştığı ve kırıcı boyutlara doğru ilerlediği izlenimi var, ama görünen o ki AK Parti Genel Merkezi prosedürü izliyor. Nitekim… AK Parti Marmara Bölge Koordinatörü Murat Yıldırım ile Bursa İl Koordinatörü Muhammed Balta cumartesi ve pazar günleri sabah saatlerinden gece yarılarına kadar uzayan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et