Etiket: Ali Koyuncu

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Başlangıçta… “Hemen gerçekleşecek bir görev değişikliği” izlenimi vardı. Fakat AK Parti’de 4 yıla yakın süredir İl Başkanlığı yapan Cemalettin Torun’un görevi bıraktığını açıklamasına karşın, yeni atama henüz yapılamadı. O nedenle… Hemen olması beklenen değişim, ikinci haftasını... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bakan Faruk Çelik, 40 yıldır birlikte siyaset yaptığı dostlarıyla sahurda buluştu

Siyasette vefa hep tartışılır, ama en duygulu anlar ve en güzel görüntüler de vefa ortamlarında ortaya çıkar. Hafta sonu işte böyle bir dostlar buluşması yaşandı. Düşünce… Geçen hafta Başbakan Binali Yıldırım’ın 2002’den bu yana tüm AK Parti milletvekillerine verdiği iftar sonrası, Bursa’dan giden ekip Gıda... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, spekülasyona yol açan Ali Koyuncu’nun istifasına açıklık getirdi

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı sonrası 2007’de AK Parti Bursa Milletvekili seçilen Ali Koyuncu tarımın içinden gelen bir siyasetçi. Milletvekilliği sona erdikten sonra siyasetten ve Faruk Çelik’ten kopmadı. Özellikle, Çelik’in Şanlıurfa Adaylığı sürecinde Bursa’ya hiç gelmeden çalıştı, tarım... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Başbakan Binali Yıldırım, Milli Tarım Projesi’nin anlatırken kürsüden Ali Koyuncu’yu övdü

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in hazırladığı Milli Tarım Projesi’ni cuma günü İzmir’de açıklayan Başbakan Binali Yıldırım hayvan hastalıklarıyla ilgili bölüm sırasında, şap hastalığını anlatırken sürpriz yaptı. Konuşması sırasında… Bir an duran Başbakan Yıldırım salonda oturan... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Tarım Bakanlığı’nda Bursa rüzgarı… Faruk Çelik A Takımı’nı kurdu, Ali Koyuncu kadroda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak 7 yılı aşkın süre hizmet veren Faruk Çelik, 1 Kasım seçiminin ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduğunda yakın çalıştığı bazı kadroları da beraberinde götürdü. Örneğin… Yıllarca Özel Kalem Müdürü olarak yanında görev yapan Rıfat Kayaoğlu ile birlikte... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Ankara’ya çıkarma yapan Ziraat Odası başkanlarına Bakan Çelik mesajı: Bursa’dan sahaya iniyorum!

Bursa’nın ilçelerinde halen 15 Ziraat Odası var. Bu 15 Oda’dan 13’ünün başkanları Ankara’daydı. Başkanların biri umrede olduğu için, diğeri de sağlık sorunları nedeniyle çiftçinin Ankara çıkarmasına katılamadılar. Amaç… Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’e hem hayırlı olsun ziyareti yapmak,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Faruk Çelik’ten siyasete yeni yöntem: İnternetten ev mitingleri yapıp her gün 200 eve konuk oluyor!

Siyasetin yöntemleri belli… Kitlelere seslenmek, teşkilatları motive etmek için meydan mitingleri kaçınılmaz. Mahallelere girip daha küçük gruplarla bire bir temas için kahvehane sohbetleri her dönemin vazgeçilmezi. Kadın Kolları’nın ev ziyaretleri de her zaman etkili. Yanı sıra… Gazeteler ve televizyon... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Siyasette dostluğa yollar engel olamıyor… Bursa’dan Urfa’ya Faruk Çelik’e destek çıkarması!

AK Parti Genel Merkezi tarafından ikinci kez Şanlıurfa Adayı gösterilen Faruk Çelik karşısında Bursa’dan gelen dostlarını görünce sürpriz yaşadı. Bursa eski Milletvekili Mehmet Emin Tutan ile İl Genel Meclisi eski Grup Başkanı Ahmet Er, eski belediye meclisi üyeleri Mehmet Adanur, Rıdvan Doğan, Mustafa Kaya, Şenol... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

7 eski milletvekilinin yanı sıra AK Parti’de bu kez “engelli aday” rekoru: 39 başvuru

7 Haziran genel seçimlerine gidilen süreçte AK Parti Bursa’ya 235 aday adaylığı başvurusu yapılmıştı. Bu rakam gerçek bir rekor olarak kayıtlara geçti. 1 Kasım’da yenilenecek seçim için de 167 başvuru geldi. İlk bakışta… AK Parti’ye yapılan başvurularda 3 ayda 68 azalma görülüyor. Fakat, kısa süre için bu... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı kullanan Erdoğan, göreve geldiği günden bu yana toplumun her kesiminden davetlileriyle... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et