Posts Tagged ‘Ali Koyuncu’

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Bakan Faruk Çelik, 40 yıldır birlikte siyaset yaptığı dostlarıyla sahurda buluştu

14

06 2017

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, spekülasyona yol açan Ali Koyuncu’nun istifasına açıklık getirdi

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı sonrası 2007’de AK Parti Bursa Milletvekili seçilen Ali Koyuncu tarımın içinden gelen bir siyasetçi. Milletvekilliği sona erdikten sonra siyasetten ve Faruk Çelik’ten kopmadı. Özellikle,... devamını oku... | Paylaş!

25

01 2017

Başbakan Binali Yıldırım, Milli Tarım Projesi’nin anlatırken kürsüden Ali Koyuncu’yu övdü

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in hazırladığı Milli Tarım Projesi’ni cuma günü İzmir’de açıklayan Başbakan Binali Yıldırım hayvan hastalıklarıyla ilgili bölüm sırasında, şap hastalığını anlatırken... devamını oku... | Paylaş!

19

10 2016

Tarım Bakanlığı’nda Bursa rüzgarı… Faruk Çelik A Takımı’nı kurdu, Ali Koyuncu kadroda

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak 7 yılı aşkın süre hizmet veren Faruk Çelik, 1 Kasım seçiminin ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduğunda yakın çalıştığı bazı kadroları da beraberinde... devamını oku... | Paylaş!

20

03 2016

Ankara’ya çıkarma yapan Ziraat Odası başkanlarına Bakan Çelik mesajı: Bursa’dan sahaya iniyorum!

Bursa’nın ilçelerinde halen 15 Ziraat Odası var. Bu 15 Oda’dan 13’ünün başkanları Ankara’daydı. Başkanların biri umrede olduğu için, diğeri de sağlık sorunları nedeniyle çiftçinin Ankara çıkarmasına... devamını oku... | Paylaş!

20

12 2015

Faruk Çelik’ten siyasete yeni yöntem: İnternetten ev mitingleri yapıp her gün 200 eve konuk oluyor!

Siyasetin yöntemleri belli… Kitlelere seslenmek, teşkilatları motive etmek için meydan mitingleri kaçınılmaz. Mahallelere girip daha küçük gruplarla bire bir temas için kahvehane sohbetleri her dönemin vazgeçilmezi. Kadın... devamını oku... | Paylaş!

27

10 2015

Siyasette dostluğa yollar engel olamıyor… Bursa’dan Urfa’ya Faruk Çelik’e destek çıkarması!

AK Parti Genel Merkezi tarafından ikinci kez Şanlıurfa Adayı gösterilen Faruk Çelik karşısında Bursa’dan gelen dostlarını görünce sürpriz yaşadı. Bursa eski Milletvekili Mehmet Emin Tutan ile İl Genel Meclisi eski Grup Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

12

10 2015

7 eski milletvekilinin yanı sıra AK Parti’de bu kez “engelli aday” rekoru: 39 başvuru

7 Haziran genel seçimlerine gidilen süreçte AK Parti Bursa’ya 235 aday adaylığı başvurusu yapılmıştı. Bu rakam gerçek bir rekor olarak kayıtlara geçti. 1 Kasım’da yenilenecek seçim için de 167 başvuru geldi. İlk bakışta… AK... devamını oku... | Paylaş!

07

09 2015

Bursa rüzgarı esen Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki iftarda kimler vardı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçilirken farklı bir cumhurbaşkanı olacağını söylemişti. Söylediği gibi de farklı bir cumhurbaşkanı profili çiziyor. Çankaya Köşkü yerine Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı... devamını oku... | Paylaş!

03

07 2015