Posts Tagged ‘Ali Kul’

Bursa’nın Ali Hoca’sı, AK Parti eski Milletvekli Ali Kul kalp krizi geçirdi, damarına stent takıldı

2007-2011 yılları arasında AK Parti Bursa Milletvekili olarak parlamentoda görev yaptı, ama yıllarca Sarı Cami İmamı olarak farklı bir din görevlisi profili sergileyen Ali Kul kentin büyük bölümü tarafından tanınır ve sevilir. Pazar... devamını oku... | Paylaş!

15

05 2019

Aday adaylığı başvuruları partilere de, siyaset kulislerine de hareket getirdi: İsmet Su Meclis’e dönebilir mi, Lütfi Hoca’nın yolu açılır mı?

Siyasi partilerin il başkanlıkları şu sıralar hareketli. En hareketli parti olarak da, önceki seçimlerde olduğu gibi AK Parti İl Başkanlığı dikkati çekiyor. Burada… Yapılan başvurularla ilgili değerlendirmeler kadar, adaylıkları... devamını oku... | Paylaş!

29

04 2018

AK Parti’de koordinatörlere nefes aldırmayan hafta sonu mesaisi… 57 kişiyle yüz yüze görüşme, 353 kişiyle de anket yapacaklar

Onlar da hedef büyüttü… Bursa’daki Oltulular Efkan Ala nedeniyle gururlu

Nüfus istatistiklerine göre, Bursa’ya yerleşip yaşayanlar arasında ilçeler bazındaki sıralamada ilk sırada Samsun’un Bafra ilçesinden gelenler var. İkinci sırada Artvin’in Yusufeli ilçesi yer alırken Ardahan’ın Posof ilçesi... devamını oku... | Paylaş!

15

11 2015

Efkan Ala’nın sürprizi: Hemşerisi Lütfi Hoca’ya cemaat oldu, cuma namazını Tuna Camii’nde kıldı

AK Parti Bursa 2. Sıra Adayı olması sürpriz kabul edilen İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, seçim çalışmalarındaki performansıyla hakkındaki spekülasyonları da yıktı.  Ala, seçimden sonra da Bursa ile birlikte önemli işlere imza... devamını oku... | Paylaş!

31

10 2015

Eski Milletvekili Hayrettin Çakmak’tan “en özel günde” terör kurbanlarına saygı: Müziksiz düğün

Herkes… Evlilik töreninin özel ve unutulmaz olmasına özenir. Yaşamın bu en özel anının farklılığı, evlenecekler kadar aileleri için de önem taşır. AK Parti Bursa eski Milletvekili Hayrettin Çakmak geçen hafta davetiye vermek için... devamını oku... | Paylaş!

13

10 2015

Ali Kul’dan sonra ikinci imam olarak Lütfi Taşçı da Meclis’e gider mi?

Son günlerde… Gittiğimiz değişik mekanlardaki farklı ortamlarda “Lütfi Hoca MHP’den milletvekili adayı olur mu?” diye soranlarla karşılaşıyoruz. Tuna Camii İmamı Lütfi Taşçı’yı uzun zamandır tanır ve Bursa’daki pek çok... devamını oku... | Paylaş!

21

09 2014