Etiket: Ali Sabancı

Bursa girişimcilikte lider oldu: Ekip çalışmasını bilen bu gençler girdikleri her seçimi kazandılar, gelecek için ışık verdiler

Aslında… İbrahim Özmen başlı başına başarı öyküsü. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olarak sorumluluk üstlenmişken önce Mustafakemalpaşa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı seçildi. Ardından… İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı seçilmeyi başardı. Sonrası daha da çarpıcı bir... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

Gentleman Dergisi’nin 50 seçkin konukla düzenlediği özel gece spor ve iş dünyasını bir araya getiren zirveye döndü

Geceyi…Yılın Bankacısı ödülünün sahibi Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş onuruna Gentleman Dergisi düzenledi ve yalnızca 50 seçkin konuk davet edildi. Konuklar arasında… Devlet eski Bakanı Cavit Çağlar’ın yanı sıra Aclan Acar, Fikret Orman, Fatih Terim, Mustafa Süzer, Ali Sabancı, Ahmet Nazif Zorlu,... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et

2 yıl önce Japonya’da Avrupa kıtası ödülü alan TKG şimdi de en iyi yönetilen şirket seçildi: Çalı’dan dünyaya model oldu

Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Demirdüzen. Fabrika Çalı Organize Sanayi Bölgesi’nde. Otomotiv yan sanayi üretimi yapıyor. TKG 2 yıl önce Toyota’nın tedarikçileri arasında Sektörüne En Önemli Katkı Sağlayan Şirket ödülü aldı. Japonya’daki törende Toyota, 7 kıta için ayrı firmaları seçerken, TKG’ye... devamını oku... | Paylaş!

Okumaya devam et