Posts Tagged ‘Ali Sağır’

MHP’den ihraç edilen Çağrı Heyeti’nin Bursalı üyesi Mehmet Bilgiç: Doğruyu söylemeye devam edeceğim

Aslında… İlk ipucunu MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman verdi. Mahkeme kararıyla toplanan kurultayda alınan kararları 22 Haziran günü bu sütunlarda değerlendirirken, “Çağrı heyeti de suç işliyor” diyen Büyükataman, bir... devamını oku... | Paylaş!

22

09 2016

Siyasette bahar havası eserken MHP’nin ihraç hamlesi şaşırttı: Dışarıda demokrat, içerde tahammülsüz

Gördüğümüz şu… Ülkenin gündemi 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında siyasetteki bahar havasına kilitlenmişken MHP Genel Merkezi’nin genel başkan adayı Meral Akşener ile Çağrı Heyeti üyeleri Mehmet Bilgiç, Ayhan Erel ve Ali... devamını oku... | Paylaş!

19

08 2016

MHP kurultayını Ali Sağır açacak, seçim için Genel Merkez’in 10 Temmuz kurultayına katılma benimsendi

Ali Sağır, Mehmet Bilgiç, Ayhan Erel’den oluşan Çağrı Heyeti’nin davetiyle yapılacak MHP kurultayı yol haritası belli oldu. Buna göre… Kurultayı, Çağrı Heyeti içinde en yaşlı üye olan Ali Sağır açacak. Divan Başkanı... devamını oku... | Paylaş!

19

06 2016

MHP’deki restleşme plan değişikliği yaptırdı: 19 Haziran kongresinde tüzük değişikliği sonrası seçim önergesi

Aslında… Bu sayfaların okurları, MHP’de açıklanan kurultay takvimini 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü okudular. Çağrı Heyeti’nin pazartesi günü için toplanıp 19 Haziran’da tüzük kurultayı kararı alacağını ve MHP Genel... devamını oku... | Paylaş!

01

06 2016

Bursa kongresinde liste delip kurultay delegesi oldu, MHP’yi kurultaya götürecek kayyum heyetine önerildi

Süreç… Seçim sonrası gelişmelerinde, değişim yanlısı olanların 21 Mart 2015’te yapılan kurultayın yenilenmesi isteklerini dillendirmesiyle başladı. Genel Merkez bu isteğe ilgisiz kalınca imza toplandı. 38’i Bursa’dan olmak... devamını oku... | Paylaş!

12

02 2016